Isparta’da spora büyük destek

Isparta’da spora büyük destek

ABONE OL
Şubat 28, 2017 16:18
Isparta’da spora büyük destek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Amatör spor kulüplerine destek kapsamında Isparta İl Özel İdaresi tarafından temin edilen spor malzemeleri düzenlenen törenle dağıtıldı.

İl Genel Meclisi toplantı salonunda düzenlenen törene Vali Şehmus Günaydın, Isparta Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç, çok sayıda sporcu ve antrenör katıldı.

Vali Günaydın törende yaptığı konuşmada geleceğin teminatı olan çocukların ve gençlerin sağlıklı bir şekilde yetişmesi için sporun çok önemli olduğunu vurgulayarak sporda sadece takım sporlarına değil bireysel sporcuların da gelişimine katkı sunacak her türlü desteğin sağlandığını belirti.

Isparta’da spora büyük destek

“KULÜPLERİN TAEPLERİNE GÖRE ALINDI”

Vali Günaydın” Bu çalışmaların bir tanesi de gerek takımlarımızın gerekse sporcularımızın malzeme yönünden desteklenmesi. Bugün burada gördüğünüz gibi Isparta’da bulunan 93 kulübümüzün talepleri doğrultusunda almış olduğumuz malzemeleri kendilerine takdim edeceğiz. Sporda başarılı olabilmek için hem tesisleşmenin hem de malzemenin büyük önemi var. Son yıllarda hayal dahi edemediğimiz birçok tesis yapılıyor ve bunlar sporcu kardeşlerimizin hizmetine sunuluyor. Aynı zamanda imkânsızlıklar içinde olan kulüplerinde desteklenmesi büyük önem arz ediyor. Bu kapsamda İl Genel Meclisimiz böyle bir kararla spor kulüplerine malzeme yardımı yapıyor. Sporcularımızın her türlü ihtiyacının karşılanması için destek olan Sayın Vekillerimize, İl Genel Meclisimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sporcularımızın Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün belirttiği gibi zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı olması için hepimizin birlikte çalışıp gayret göstermesi gerektiğini düşünüyor, malzemelerin sporcularımız için başarılara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Törende toplam değeri 200 Bin TL olan yaklaşık 3500 parça malzeme sporcu ve antrenörlere dağıtıldı.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0