DOLAR 8,4609-1.06%
EURO 10,0649-0.75%
STERLIN 11,8331-0.62%
ALTIN 497,560,17
BIST 1.391,642.27%
BITCOIN 335449-2,54%
Isparta
26°

AÇIK

20 31

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Gazete32 Isparta Habeleri

DOLAR 8,46-1.06%
BIST 1.391,642.27
EURO 10,06-0.75%
ALTIN 497,560,17%
BITCOIN 335449-2,54%
26°C
AKŞAM'A 20 31
COVİD-19 VERİLERİ 28.07.2021
BUGÜNKÜ TEST SAYISI 257.474
BUGÜNKÜ VAKA SAYISI 22.291
BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 76
BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4.197
BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI
TOPLAM TEST SAYISI
TOPLAM HASTA SAYISI
TOPLAM VEFAT SAYISI
AĞIR HASTA SAYISI
TOPLAM İYİLEŞEN