Bağlantıda Kalın

Kullanım Şartları

Lütfen Kullanım İlkelerimizin tamamını okuyunuz.

www.gazete32.com.tr ziyaretçileri yorum ve forum alanını kullandıklarında aşağıdaki ilkeleri kabul etmiş sayılır.

Sitemizi ziyaret etmeden önce aşağıda yazılı kullanım ilkelerini mutlaka okumanızı öneririz. Bu şartları kabul etmeniz halinde sitemizden faydalanırken kurallarımıza uymanız yararınıza olacaktır.

www.gazete32.com.tr hiçbir kullanıcısının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez. Bu bilgileri kullanıcılar isterse formlar yoluyla siteye gönderebilirler.

Ancak, www.gazete32.com.tr donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasında şunlar yer alır: IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri. www.gazete32.com.tr; kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, ev ve iş adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü bir kuruma satamaz, kamuoyuna yayınlayamaz, site içinde tutamaz. Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması için yönlendirici özellik taşır.

www.gazete32.com.tr; sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır:

Web sitesini iyileştirmek, geliştirmek, kaliteyi korumak

Ziyaretçi profili ve genel istatistik veriler oluşturmak

Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek

Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek

Elektronik posta yoluyla basın bültenleri veya bildirimler göndermek

Etkinlik ya da yarışma için liste oluşturmak

www.gazete32.com.tr; Kullanmakla;

Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından Gazete32’nin sorumlu tutulamayacağını, Kullanım ilkelerinin zaman zaman değiştirebileceğini, diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Aşağıda belirtilen durumlarda Gazete32; Siteyi kullanıcılara kapatabilir: Yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda. İstenilen bilgilerin içine ilan, reklâm, duyuru, özel veya tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanıldığında erişiminiz engellenebilir.

Çeşitli yollarla siteye yapılan saldırılar sırasında Virüs nedeniyle sitenin yapısının bozulmasıyla gelebilecek zayiattan, bu süre içinde sitelerimize verilecek maddi, manevi zarardan taviz verilmeksizin durum Isparta Mahkemelerine nüksettirilecektir.

Kod ve yazılım da dâhil, sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır. Gazete32’nin yazılı izni olmadığı sürece sitede yer alan bilgiler; başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, postalanamaz, dağıtılamaz. Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı Gazete32’ye aittir. Sayfalarımızda yer alan her türlü içeriğin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı www.gazete32.com.tr; sorumlu tutulamaz. Sitemizi zenginleştirebileceğini düşündüğünüz konuları ya da sitemizle ilgili yaşadığınız bir problem olursa lütfen bizimle paylaşın.

GAZETE32 markası Türk Patent Enstitüsü tarafından 17.03.2009 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Devleti kanunları ile koruma altına alınmış tescilli bir markadır.