Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta Tarımının Paydaşları MAREM’de Buluştu

Isparta Ticaret Borsası tarafından

Isparta Ticaret Borsası tarafından organize edilen kurumlar arası istişare toplantısının 2’nci toplantısı Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü’nde(MAREM) gerçekleşti.

Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Şerif Özongun ve Teknik Koordinatör Dr. İsmail Demirtaş ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, Yönetim Kurulu Başkanımız Hüdai Şahin, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Yılmaz, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Isparta İl Koordinatör Vekili Ali Toker ve Tarım Aktüel sunucumuz Yüksek Ziraat Mühendisi Onur Çarkçı katılım sağladı.

Toplantıda söz alan Yönetim Kurulu Başkanımız Hüdai Şahin şunları kaydetti. “ Isparta Ticaret Borsası olarak paydaşlarımızla birlikte projeler üretmeyi ve ilimizin tarım ve hayvancılık alanında yaşanan sorunlarını çözmeyi önemsiyoruz. Birlik ve beraberlikte çözülemeyecek sorun yoktur. Tarımda birlikte büyüyeceğiz. Üyelerimizin, vatandaşımızın sorunlarını masaya yatırıp, çözüm bulma konusunda lobicilik faaliyetlerinde bulunacağız. Bu yapılan görüşmeler hem üyelerimize hem de İlimize büyük katkı sağlayacaktır. Isparta Ticaret Borsası olarak üzerimize düşen görev neyse yapmaya hazırız” ifadelerinde bulundu.

Toplantı iyi dilek ve temennilerle son buldu.