Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu’nun hayatını yakından tanıdılar
  • Gazete32
  • Isparta
  • Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu’nun hayatını yakından tanıdılar

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu’nun hayatını yakından tanıdılar

ABONE OL
Kasım 26, 2019 14:52
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu’nun hayatını yakından tanıdılar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikâyesi beyaz perdeye taşındı. Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi bugün vizyona girdi.

Yakın zaman önce aramızdan ayrılan Naim Süleymanoğlu’nun başarılarla dolu hayat hikayesini ilk yıllardan beri anlatan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmi için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü anlamlı bir organizasyona imza attı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 240 sporcu ve gönüllü gence Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikâyesini beyaz perdede ücretsiz izleme imkânı tanıdı.

Iyaş Park AVM Cinema Pink sinemasında gerçekleştirilen etkinlikte Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmini sporcular, antrenör ve gençlik merkezi gönüllü gençleriyle birlikte izledi.

Organizasyon amacını anlatan Gençlik ve Spor İl Müdür Murat Gevrek; “Naim Süleymanoğlu Dünyanın ve ülkemizin en iyi sporcularından biri. Onun Türk gençliğine özellikle sporculara örnek olması adına onun hayat hikayesi çocuklarımız tarafından izlenmesini çok arzu ediyorduk. Film sayesinde bu imkanı çocuklarımızla buluşturduk. Başta halter sporcularımız olmak üzere diğer bütün branşlardan çocuklarımız var. Çocuklarımızın hedefleri, idealleri var. Bu anlamda çocuklarımızın Naim Süleymanoğlu’na örnek olması noktasında böyle organizasyon düzenledik. Ayrıca Bakanlığımızın uygulamaya koyduğu Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesine seçilen geleceğin Türk spor alt yapısına hazırlayacak sporcularımızda bu organizasyona davet ettik. Çocuklarımızın film sonrası olumlu geri dönüşleri ise bizleri mutlu etti” dedi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0