Site icon Gazete32

Yalçın'dan Özel'e cevap gecikmedi

Açıklamasında festivalin MHP nin gölgesinde kaldığını ve gülle ilgili bir şey olmadığını söyleyen AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel’e tepki gösteren MHP Isparta İl Başkanı İsa Yalçın, ‘Türk Bayrağı gördüğü her yerde MHP yi görmektedirler.Bunada biz çok seviniyoruz.Milletvekilimiz Nezat Korkmaz ise Ankara’daki yoğun meclis gündeminden dolayı burada olamadı. Bir sıkıntı yoktur’ dedi.Yalçın şu açıklamalarda bulundu :

“Üç gün süren festivalle alakalı sayın Özel’in görebildikleri eğer bir parti gölgesi altında kaldığı ve katılanlarla ilgili yapacağı yorumsa ne kadar sığ bir düşünceye sahip olduğunu ortaya koyuyor . Orada yapılan Ispartalı hemşehrilerimizin büyük coşkuyla geçen çok başarılı bir festivalde. Gülün anlatılmasını istiyorlar ama belediye başkanımız Gül’ü her ağzına aldığında eleştiren,mahkemeye veren zihniyetin bu konuyla ilgili söz söyleme hakkı yoktur.

Bütün herkese olduğu gibi kendisinde davetiye gitmiştir. Ispartada olmayanlar için birşey demiyorum ama Isparta’da olup festivale katılmamak siyaside. Alanlarda toplantılarda nerede MHP ile ilgili bir şey görmüştürde rahatsız olmuştur kendileri. Ama onlar Türk Bayrağı gördüğü her yerde MHP yi görmektedirler. Bunada biz çok seviniyoruz.Milletvekilimiz Nezat Korkmaz ise Ankara’daki yoğun meclis gündeminden dolayı burada olamadı.Bir sıkıntı yoktur.”