Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vural, Seçim İletişim Merkezi açılış törenine katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Oktay Vural, Isparta’da partisinin seçim iletişim merkezinin açılış törenine katıldı.

MHP Isparta Milletvekili Nevzat Korkmaz, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, İl Başkanı İsa Yalçın ve çok sayıda partili tarafından karşılanan MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Belediyeyi ziyaretinin ardından seçim iletişim merkezinin açılış törenine katıldı.

Vural, burada yaptığı konuşmada, 30 Mart seçimlerinin Türkiye’nin kaderi için çok önemli olduğunu belirten Vural, “30 Mart seçimleri, ‘biz özerkliği inşa edeceğiz, özerkliği tescilleyeceğiz’ diyenlere karşılık, Isparta’dan ‘biz Cumhuriyeti bir ve bütün kıldık, Cumhuriyette kaçak inşaata izin vermeyiz’ dememizin günüdür.

Bugün hepimizin özgürlüğü tehlike altındadır. Bugün işadamlarının teşebbüs hürriyeti AKP’nin tehdidi altındadır. Savcılarımızın ve hakimlerimizin görevleri AKP’nin tehdidi altındadır. Bugün medya AKP’nin tehdidi ve baskısı altındadır. Türkiye’de eğer demokrasi güçlenecekse, eğer hukuk devleti güçlenecekse bu ceberrut yönetim anlayışından Türk demokrasisinin kurtulması gerekir.

Her sandık bizim için bir mücadele alanıdır. Berkin Elvan hakkın rahmetine kavuştu. Ama AKP’nin yönetim anlayışı, derin odaklar bazı hususları vesile kılmak suretiyle kaotik bir ortam meydana getirmeye çalışıyor. Bütün vatandaşlarımızı AKP’den sokakta değil sandıkta hesap sormaya davet ediyoruz.

Bu kaostan beslenen, çatışmadan beslenen AKP’nin bu zihniyetine, bu yönetim anlayışına prim vermemek gerekiyor. Onun için bütün vatandaşlarımızı bu ku

rulan tuzaklara düşmemeleri konusunda uyarıyoruz. AKP’den milletin hesap soracağı bir noktada, toplumsal bir karmaşa isteyenlerin bu tuzaklarına vatandaşlarımızın düşerek bedel ödememesini temenni ediyoruz.” dedi.