DOLAR 16,8291 -0.12%
EURO 17,5551 -0.03%
ALTIN 977,29-0,04
BITCOIN 3398234,84%
Isparta
22°

AÇIK

03:32

İMSAK'A KALAN SÜRE

VATAN DÜŞMANLARINA GÖZ YUMULURSA !

ABONE OL
Temmuz 11, 2012 12:28
0

BEĞENDİM

ABONE OL

EY MÜSLÜMAN MİLLETİMİN MÜ’MİN NAZIR VE VEKİLLERİ.
EVVELÂ T.B.M.M’LİSİNDEKİ PALİKARYANIN
KURULARI İLE CİBİLLİTEYSİZ HARAMİLERİN PAPAZLARINI
DİN-İ MÜBİN İÇİN VE BU DİNE BİN YIL BAYRAKTARLIK YAPMIŞ
AZİZ MUHTEREM ÜMMETİ MUHAMMED İÇİN BESMELE SOPASI İLE ÇIKARIN ÜLKEDEN. İNGİLTEREYE Mİ GİDERLER, FRANSAYA MI GİDERLER BABALARI DEDELERİ ZATEN KABÛL ETMEZLER GİTSİNLER GİDEBİLECEKLERİ ZÜMERAYA KADAR YETER Kİ GİTSİNLER EN KISA BİR ZAMAN DİLİMİNDE ÜLKEMİN DÜNYAYA ROTA VEREN BİR DEVLETİ EBED MÜDDET OLDUĞU GÖRÜLÜR.

K Ü P E
Meclis de hainlerce serdedilen tedâi.
Mel’unların aczinin ilânıdır nidâi.
Kaf dağıdır İSLÂMİ: ehli hainlerin önüne.
Belî:ümmet doğuştan HAKK yolunda fedâi.

Buyurun buradan yakın. Lâşeylerin kellesi: (Açık ve şeffaf bir şekilde, net bir şekilde ifâde ediyoruz. Kürt sorununa demokletik! çözüm için, diyalog ve müzakerenin önünün açılması için. Biz öcalana özgürlük istiyoruz. Milyonlarla birlikte istiyoruz.) kusmuğu bu. Biri de: (…unutmayın Alevilik dindir, ibadeti cemdir, ibadethanesi cemevidir.) Bu herseleri kusanların söyledikleri ateizm firikyaları doğrudur kendilerine göre. Çünkü birisi Öcalan, o Ermenilerin sürülmesinin öcünü almak için soyunduruldu ve 50-60 bin vatan evladını birbirine kırdıttılar. O aslına hizmet ettiği için doğru yolundadır. Öbürü: Seyyid rızalar ve devamı zamanında Der Sim=Gümüş kapı (Farsçadır) olan ve içerisinde, Merhum seyyid Rıza gibi altınlarında bulunduğu o gümüş kapının içerisinde bulunan altın ve gümüş iman erlerinin Tunçeli operasyonu ile neslini kazıyıp, sadece ermeni ve diğer gayri müslüm tebeaya Tunceli ismiyle hediye ettiler.

İşte bu Aleviliği dşinsizliğine payanda yapıp kullananlardan biriside Alevilik bir dindir diyor. Oda doğru söylüyor kendince. Çünkü din mevhumunu görünce, duyunca olmayan akılları başlarına iblisin tokmağını vuruyor. Evet bu sürüngenler nerede? T.B.M.Meclisinde. Bu meclise bunları kim soktu? 1946-1950 sandık başı oyunları. Hani vatana, dine ihanet en büyük suç idi, idamı mucibdi. E bu hainler mecliste birde millete kendilerini beslettiriyorlar. Peki bunda bizim yani bu ülkenin sahibi olan biz Müslümanların hissesi yok mu? Var, var, hemde külliyen suçluyuz. Şöyle ki: Hani bir söz vardır bilirsiniz: ‘Şeyh uçmaz da onu müridler uçurur’ diye. Biz bize sahib olamadığımız zaman onlar korku hükümdarlığını kurup ensemizde yüz senedir boza pişirdiler, pişirttirdik korkudan sesimizi çıkartamadık. Ve, Velilerden birisi nefsine buğzeder şöyle hitabediyorL Ey nefsim, seni içerimden çıkarıp atarak senden kurtulacağım.) diyor ve o günden itibaren nefsinin her istediğine zıddı ile mukabele ediyor Nefsi tamamen acze düşürülünce, çıkmak mecburiyetinke kalıyor ve o anda adama bir öksürük arız oluyor. Öksürünce görüyor ki: ağzından fare gibi bir şey çıktığını anlıyor ki bu nefsidir. Hemen ( İşte seni çıkarıp senden kurtuldum diye düşünürken, Hatiften bir ses: “Biz seni onunla seviyoruz, al onu içerine” deyince. Bilâ kayd u şart açıyor ağzını ve o çıkan fare gibi şey bir anda ağzından giriveriyor.

Bunlar olacak çünkü imtihan vesilesi. Fakat biz dengeyi kaçırıp mizanımızı onlara teslim ediyoruz. İşte o zaman da ilâhi tokadı yiyoruz fakat yorgiden, salomandan biliyoruz. Halbu ki taksirat bizim. Neden mi? İstikrarı kaybettiğimizden. Gene o malumartıklardan birisi SSK’nın başına oturtulur dokuz aylık torununu sigortalı işçi yaptırır diğerlerini siz mizana vurunuz artık. Ve Kârşar membaı kurumu vasati yedi yılda külliyen zararlara garkeder. Sistem onun alır malum güruhun başına başkan yapar. Suç bariz olduğu halde. Kimse hesab soramaz ve dürüstlükten vatandan milletten bahseder hepsine de tamamen yabancı olduğu halde. Olmayan İnönü savaşlarından ve Afyon kocatepede Ali İhsan Sabis Paşanın silahından da biraz bahis edeceğim ama bu günlük bu kadarla iktifa ederken. Soruyorum

EDECEK Mİ?
Seyrederken dağları düz.
Eden geri gelecek mi?
Kan çanağına dönen göz.
Yaşlarını silecek mi?

Zulüm ehlini şakıtan,
Korku gözüyle bakıtan,
Zalime rahmet okutan!
Coğrafyamız gülecek mi?

Meclis virüsü piçleri
Fitne kaynatır içleri,
Ermeni apo, güçleri.
Osmanlıyı bölecek mi?

Tankla balans ayarını,
Veren buşhtun hıyarını,
Silince nal kayarını,
Timar nedir bilecek mi?

Fransızı ingilizi,
Anaları tanır bizi.
Çerçöp ol çörçil densizi,
Lenin vari silecek mi?

Hadim’içe olsun teşrik.
Onu, Resûl (S.A.V) etti tebrik.
Hak ile batılın tefrik,
Edildiği olacak mı?

Hakim eyleyince ALLAH(c.c).
Kâinâta, hemi Billâh.
İlâyı kelimetûllah,
Tagut gürzü delecek mi?

Endülüsü uyandırıp,
Endenozya yı yandırıp!
Osman beği şahlandırıp,
Mehter növbet çalacak mı?

Arzda, küfrün solduğunu.
Altın çağım bulduğunu,
Kul İSLÂMİ: geldiğini,
Göremeden Ölecek mi?

Cevabını Muhterem Tayyib ve Gül’den istirham ederken Sevgi ve selâmlar ile Allah’a emanet olun canlarım.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP