Vali Seymenoğlu 23 Nisan Coşkusunu Öğrencilerle Paylaştı
  • Gazete32
  • Isparta
  • Vali Seymenoğlu 23 Nisan Coşkusunu Öğrencilerle Paylaştı

Vali Seymenoğlu 23 Nisan Coşkusunu Öğrencilerle Paylaştı

ABONE OL
Nisan 23, 2021 21:39
Vali Seymenoğlu 23 Nisan Coşkusunu Öğrencilerle Paylaştı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Vali Ömer Seymenoğlu Türkiye’den ve Romanya’dan 311 okulöncesi öğrencisiyle çevrimiçi görüşmede buluşarak bayram coşkusunu paylaştı. Uluslararası Türkiye ve Romanya ortaklı eTwinning projesi kapsamında bir araya gelen okullardan biri olan Keçiborlu, Senir Kasabası Sevil Anaokulu öğretmen ve öğrencilerinin anlamlı daveti üzerine programa katılan Vali Seymenoğlu tüm çocukların bayramını kutlayarak başarılar diledi.

Buluşmada Türk ve Rumen öğrencilerin hazırladığı şarkı ve şiirleri ilgiyle izleyen Vali Seymenoğlu projede emeği geçen Türk ve Rumen öğretmenlere teşekkür ederek tüm Dünya çocuklarının bayramını kutladığını söyledi.

Vali Seymenoğlu programa davet için kendisine ulaşan, Sevil Anaokulu öğrencilerinin el baskısı ve çizdikleri resimden oluşturdukları davetiyenin ise bugüne kadar aldığı en güzel davetiye olduğunu söyleyerek öğrencilere kucak dolusu sevgilerini iletti.

23 NİSAN’DA BURUK KUTLAMA

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, koronavirüs salgınının gölgesinde kutlandı. Kutlamalar kapsamında Isparta’da Atatürk Anıtına çelenk sunuldu.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP