Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Özkan, şair ve yazarlarla bir araya geldi

Ispartalı Şair ve Yazar

Ispartalı Şair ve Yazar Zeki Çelik, sanat yaşamında 44. yılı geride bıraktı. Çelik’in kendine ait sanat evinde düzenlediği programa Valisi Vahdettin Özkan, İl Emniyet Müdürü Halil Altan, , İl Jandarma Komutanı Albay İsmail Cömert, Kültür ve Turizm Müdürü Osman Çot’un yanı sıra Ispartalı ve Burdurlu şair ve yazarlar katıldı.

Şiirleri ve yazıları ile Ispartalıların yakından tanıdığı Zeki Çelik’in 44. Sanat yılı programında konuşan Vali Vahdettin Özkan; Şairler, yazarlar ve sanatçıların oluşturduğu bir toplulukta bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, evini sanat merkezine çeviren Zeki Çelik’in 44. Sanat yılını tebrik ettiği söyleyerek, kendisini kutladı.

Toplumun kalkınmasında manevi bir unsur olan ve kültürel değerlere hizmet eden tüm sanatçılara teşekkür eden Vali Özkan, Sanatçıların, yazarların ve şairlerin ortaya koyduğu eserler, kültürümüzün nesilden nesle aktarılmasına büyük katkı sağladığını belirterek, sanatçıların ortaya çıkardığı eserlerin maddi hiçbir değerle ölçülemeyeceğini söyledi.

Sanatçıların toplumsal dayanışmanın en önemli aktörlerinden biri olduğunu vurgulayan Vali Özkan, ortaya konan tüm sanatsal faaliyetlere her türlü desteğin sunulması gerektiğini aktardı.