Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Baruş, birinci olan ekibi ziyaret etti

Isparta Valisi Aydın BARUŞ

Isparta Valisi Aydın BARUŞ dün Eğirdir İlçesine gelerek bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Vali Aydın Baruş’u Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök karşıladı. İlk olarak eski hastane binasının bulunduğu alanda incelemelerde bulunan Vali Baruş buradan Eğirdir Limanı ve daha sonrada Eğirdir Yazla Mahallesinde bulunan Sabancı Öğretmenevi Yazlık Bahçesine gelerek burada Akdeniz Bölge birincisi olan halk oyunları ekibiyle bir araya geldi.

Yazlık bahçede Vali Aydın Baruş’u İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Armutoğlu ve kulüp yöneticileri karşıladı.

Türkiye Halkoyunları Federasyonu faaliyet programında yer alan geçen hafta sonu Antalya ilinde yapılan bölge müsabakasında Eğirdir ilçesini ve Isparta ilini temsilen giden Eğirdir Akademi Kültür Sanat Spor Kulübü halkoyunları yarışmasında 89.80 puan alarak Akdeniz bölge şampiyonu olarak Ekim ayında yapılacak olan Türkiye finallerine gitmeye hak kazanmıştı.

Halk oyunları ekibi ve teknik heyetine madalya takdiminde bulunan Vali Aydın BARUŞ tüm kulüp yöneticilerini ve halk oyunlarını ekibini kutlayarak Türkiye Finallerinde başarılar diledi.