Türkiye’nin 5 bin noktasında Rosense var

ABONE OL
Şubat 27, 2015 19:07
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gülbirlik Genel Müdürü Çelik, kaliteden asla taviz vermediklerini belirterek:”Ispartalılar kendi markalarına sahip çıkmalı” dedi.

Gülbirlik Genel Müdürü Hasan Çelik, Kanal 32’de konuk olduğu “Ne Var Ne Yok?” programında Rosense ve gülcülük ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Gül üreticilerinin, gülyağı piyasasındaki arz – talep dengesine göre kazançlarının artıp – azaldığını belirterek, Gülbirliğin sektörün sigortası olduğunu söyledi.

Gülde alternatif ürünlerin bulunması ve maliyetlerin azaltılması noktasında  çalışmalar yapılması gerektiğinin altını çizen Genel Müdür Çelik:”Bize düşen ne varsa 24 saat hazırız. Bizim tek derdimiz gülcülük sektörü ve üreticimizin kazanması” dedi.

Gülbirlik Genel Müdürü Çelik, gerekli alt –yapıyı oluşturduklarını, emin adımlarla ilerlediklerini belirterek, Organize Sanayi Bölgesinde yeni tesis kurmak için çalışmalara başladıklarını söyledi.

Rosense’nin de çok önemli atımlımlar gerçekleştirdiğini belirten Çelik:”Bu alanda Isparta ilk markası. Sektördeki iyi markalara Ispartalıların sahip çıkmalarını istiyoruz. Türkiye’nin 5 bin noktasında Rosense ürünleri satılıyor. Sadece ülkemizde değil, yurt dışında da bir çok ülkede ürünlerimiz piyasada. Son olarak Çin’e girdik.

Önemli AVM’lerde varız ve yeni AVM’lere gireceğiz.

Kesinlikle kaliteden taviz vermiyoruz. Rosense ürünlerini kullananlar bir daha vazgeçmiyor. Çok iyi bir ekibimiz var ve çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar” şeklinde konuştu.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0