Türk Jandarması 181 yaşında

Türk Jandarması 181 yaşında

ABONE OL
Haziran 12, 2020 13:45
Türk Jandarması 181 yaşında
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kuruluş tarihi olan 1839’dan bu yana daima toplumun huzur ve güvenliği için gayret gösteren Türk Jandarmasının 181. Kuruluş Yıl Dönümü kutlanıyor. Yıl dönümü kapsamında Vali Ömer Seymenoğlu İl Jandarma Komutanı Albay Ünsal Ağaoğlu ve jandarma personelini kabul etti.

Türk Jandarmasının 181 yıldır canla başla görev yapan tüm personelinin kuruluş gününü tebrik eden Vali Seymenoğlu, jandarmanın gerek merkezde gerek taşrada ülkemizin güçlü kılınmasında fedakarca görev yapmakta olduğunu söyledi.

Vali Seymenoğlu, “Türk Jandarması her zaman devletinin, milletinin, vatandaşının yanında olmuştur. Alınan her türlü kararın alanda yakinen uygulayıcısı olmuştur. Bu sadece emniyet, asayiş, terör değil yakın zamanda yaşadığımız pandemi sürecinde de Jandarma Teşkilatı; alanda vatandaşı kucaklayan, devleti vatandaşıyla buluşturan bütün görevleri layıkıyla yerine getirmiştir. Özellikle Vefa Destek Gruplarının almış büyük sorumlulukta Jandarma Teşkilatımız da bütün kadrolarıyla cansiparane şekilde görev yapmışlardır. 1.5 asra yakın geçmişi olan Jandarma Teşkilatının bu millet bu devlet var oldukça var olacağı kanaatindeyim. Kuruluş yıl dönümü vesilesiyle tüm Jandarma Teşkilatı personeline görevlerinde başarılar diliyorum. Allah; ayaklarına taş değdirmesin, nazardan saklasın, kaza bela vermesin. Gününüz kutlu olsun.” dedi.

İl Jandarma Komutanı Albay Ünsal Ağaoğlu ise yaptığı açıklamada 181 yıldır canla başla çalışan Jandarma Teşkilatının bugün de aynı şekilde özellikle terörle mücadelede, batı illerinde de emniyet asayiş görevlerinde çok başarılı sonuçlar elde ettiğini söyleyerek bu başarıların elde edilmesinde başta Cumhurbaşkanımız, İçişleri Bakanımız, Genel Komutanımız ve il Valililerimiz olmak üzere herkesin Jandarma Teşkilatına katkısının büyük olduğunu aktardı.

Albay Ağaoğlu, “ Herkesin teşkilatımıza güveni çok büyük bu güveni hiçbir zaman sarsmadık, sarsmamaya çalışacağız, bütün personelimizle aynı şekilde güven vermeye devam edeceğiz aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. İl bazında da her çalışmamızda bize destek oluyorsunuz sağ olun. Biz de sizin güveninize mazhar olmaya ve tüm personelimizle aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0