Turizm Topluluğundan Teknik Gezi

ABONE OL
Şubat 27, 2020 07:36
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eğirdir Turizm ve Otelcilik Yüksek Okulu Turizm Topluluğu öğrencileri Antalya’ya teknik gezi düzenledi.

Eğirdir Turizm ve Otelcilik Yüksek Okulu Turizm Topluluğu Başkanı Emre Karaduman, Başkan yardımcısı nebiye Girgin ve Cengizhan Çoşkun liderliğinde Antalya’daki 5 yıldızlı otellerle ve Kurşunlu Şelalesi , Aspendos, Karacaören Barajına teknik gezi düzenleyerek, Rui Kaya Belek otelde verilen kısa bilgilendirme alınmasının ardından başlayan teknik gezide, topluluk üyeleri Otelin bölümlerini gezerek görevlilerden otelin çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Eğirdir Turizm ve Otelcilik Yüksek Okulu Turizm topluluğu Başkanı Emre Karaduman bu tür teknik gezileri artıracaklarının altını çizerken, “Okulda edindiğimiz teorik bilgileri pratikte uygulama imkanı bulan arkadaşlarımızla birlikte gezinin ilk gününde Kurşunlu şelalesini gezip, turizm ve çevre ilişkisi ile coğrafi zenginliğin turizme olan katkılarını yerinde görme imkanı bulduk. Sonrasında dünya çapında yer alan şelaleler hakkında bilgiler alarak, Aspendos ve Karacaören Barajını gezdik” dedi.

Belek bölgesinde yer alan bir otelde konaklama yapan Eğirdir Turizm ve Otelcilik Yüksek Okulu Turizm topluluğu üyeleri otelin departmanları ve bu departmanlar arası koordinasyonu inceleyerek pek çok bilgiler edindiler.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0