• Gazete32
  • Isparta
  • Tonbul, Memur – Sen Isparta İl Temsilciliğini ziyaret etti

Tonbul, Memur – Sen Isparta İl Temsilciliğini ziyaret etti

ABONE OL
Şubat 12, 2014 16:52
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Memur – Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Memur – Sen Isparta İl Temsilciliğini ziyaret etti. Çeşitli ziyaret ve görüşmelerde bulunmak üzere dün Isparta’ya gelen Memur – Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, dünkü programında iki ziyarette bulundu. Tonbul bu doğrultuda; Göreve yeni başlayan Devlet Su İşleri (DSİ) 18. Bölge Müdürü Mustafa Altınok’u makamında ziyaret ederek hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulundu. Genel Başkan Tonbul’a Enerji Bir – Sen Isparta İl Temsilcisi Ahmet Şahin de eşlik etti.

DSİ. 18. Bölge Müdürü Altınok, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Genel Başkan Tonbul’laToplu Sözleşme ile ilgili bilgi alış verişinde bulundu.

Daha Sonra Memur – Sen İl Temsilciliğine geçen Memur – Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, burada İl Temsilcisi Osman Akçil ve diğer yöneticiler tarafından karşılandı.

Ziyarette bir konuşma yapan Memur – Sen İl Temsilcisi Osman Akçil, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Sayın Genel Başkanımıza bu ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisi, çeşitli görüşme ve ziyaretler için ilimize gelmiş olup, bu doğrultuda geçtiğimiz günlerde görevine başlayan Devlet Su İşleri (DSİ) 18. Bölge Müdürü Mustafa Altınok’u makamında ziyaret etmişler ve bu doğrultuda bizleri de ziyaret ederek memnun etmişlerdir. Kendilerine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Memur – Sen İl Temsilciliğine geçen Memur – Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul da ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Öncelikle Isparta’da bulunmaktan büyük mutluluk duydum. Çeşitli görüşme ve ziyaretler için Isparta’ya geldim. Gerek, Memur – Sen İl Temsilcimiz sayın Osman Akçil ve diğer yönetici arkadaşlar, gerekse Enerji Bir – Sen Isparta Şubesi Ahmet Şahin bey bizleri burada en iyi şekilde karşıladılar ve ağırladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0