Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tırcı esnafından Tural’a tam destek  AHMET TURAL İSMİNDE BULUŞALIM

ORMA Tırcılar Birliğinde şoför

ORMA Tırcılar Birliğinde şoför esnafıyla bir araya gelen İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural  “Gelin Ahmet Tural isminde buluşalım. Ben sizlere siyasi olarak şu partiye bu partiye oy verin demiyorum sizlere Ahmet Tural’a oy verin diyorum” çağrısında bulundu

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, ORMA Tırcılar Birliğinde nakliyeci esnafıyla bir araya geldi.  Tırcılar Birliği Başkanı Zekeriya Maden “Kamyoncunun, tırcının ağabeyi Ahmet Tural başkanımıza hoş geldiniz diyor saygılar sunuyorum” diyerek, nakliyeci esnafının desteğini iletti. 

BU ONUR VE GURUR SİZLERİNDİR

Kendisinin şoförlük mesleğinden geldiğini kaydeden Başkan Adayı Tural “Arkadaşlar belediye başkanı olduğunda bizleri unutur musun diye sordular.  Benim şoför esnafını unuttuğum gün nefesimin kesildiği gündür.  Bugün Ahmet Tural varsa şoför esnafının sayesindedir. Sizleri asla unutmayız. Sene 21 Ocak 1990 Ahmet Tural şoförler odası yönetim kurulu üyesi, 1991 başkanvekili, 1994 başkan her girdiğim seçimden beni ve arkadaşlarımı daha güçlenerek seçtiniz.  Hiçbir zaman arkamdan sizin eksikliğinizi hissetmedim . Ondan dolayı hepinizden Allah razı olsun. İçinizden biri olarak  bu mesleğin muavinliğinden çıkmış şoförlükten, nakliyecilikten, otobüsçülükten, şoförler odası yönetim kurulu üyeliği, şoförler odası başkanvekilliği, şoförler odası başkanlığı ve bunun en üst görevi olan Türkiye Şoförler Federasyonu’nda genel başkanvekilliği yapmış bir kardeşiniz var. Türkiye’nin neresine giderseniz gidin esnaf teşkilatı içerisinde Ahmet Tural ismini herkes bilir. Bu gurur ve onur sizlerindir.

GELİN BİRLİKTE BAŞARALIM

Her esnaf arkadaşımızın siyasi görüşü vardır. Bizler bu dönem genel seçim yapmıyoruz.  Yerel seçim yapıyoruz. Yerel seçimde siyasi partimizi bir kenara koyalım. Yerel seçimlerde adaylar ön plana çıkıyor. Gelin Ahmet Tural isminde buluşalım. Ben sizlere siyasi olarak şu partiye bu partiye oy verin demiyorum. Size Ahmet Tural’a oy verin diyorum. Yarın kapılarda hizmet alacağız diye beklemeyelim. Bizler sorunları biliyoruz, eksiklikleri biliyoruz, yapılması gereken işleri de biliyoruz. Sizlerin benim üzerinde hakkınız çoktur bundan dolayı Allah razı olsun. Gelin bu dönem sadece siz değil ailenizle birlikte eşinizle dostunuzla akrabanızla birlikte bu işi başaralım.  Makam mevkiye ihtiyacımız yok. Şoförler odası başkanvekiliyim. Yönetimdeki arkadaşlar şoförler odası genel başkanlığına aday olmamı istediler.  Birçok yerde başkanlığımız var ama biz neyi seçtik zoru seçtik neyi seçtik memleketimizi seçtik neyi seçtik sevdamızı seçtik. Biz Ispartamızı seçtik gelin burada beraber olalım birlikte olalım birlikte başaralım nitekim de başaracağız” dedi.

UÇUK KAÇIK PROJELERİMİZ YOK

Isparta’da son 20 yıla bakıldığında kentleşme adına çok bir şey yapılmadığını kaydeden Tural, “Bu memleketin istihdama, sanayiye, konuta ihtiyacı var bu memleketin ulaşıma ihtiyacı var bunların hiçbirisine çözüm odaklı yaklaşan belediye başkanı yok.  İncik, boncukla uğraşıyorlar.  Önce istihdam yaratın, konut sorununu çözün, sanayi iş sahaları oluşturun. Ondan sonra arkasından gelsin bu işler 35 yıllık idareciliğimizle bilgi birikimimiz, tecrübemizle güzel bir ekibimiz var güzel bir kadromuz var ayağı yere basan belediye imkanlarıyla yapılabilecek olan projelerimiz var. Geçtiğimiz seçimlerde bir aday çıktı havadan ray getiriyorum dedi, bir tanesi çıktı yerden ray getiriyorum dedi. Hadi havadaki seçilemedi kaldı. Yerdeki seçildi oda yerin altında kaldı. Biz, yapılabilecek projelerle halkın önüne çıkıyoruz. Uçuk kaçık projelerimiz yok. Zaten halk tarafından da projelerimiz benimsendi. Ben 7/24 sizlerin emrindeyim. Türkiye’nin neresinde olursanız olun burada bir başkanınız var. Sizlerin arkası sağlam bu seferde bizlerin arkası sağlam olsun.  Isparta dışarıdan göç alan bir il değil ilçemizden köylerimizden kasabamızdan göç alıyoruz.  Onun için Isparta’da herkes birbirini tanır.  Bu işin sonunda ipi göğüsleyen biz olalım. Bunu da sizlerin sayesinde olalım” dedi