Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Özaydın'a ziyaret

ABONE OL
Kasım 10, 2015 23:55
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta’da 30 yıldır faaliyet gösteren İşadamı Mustafa Özaydın, 2014 yılı Vergi Rekortmenleri sıralamasında birinci sıraya yerleşti. O’nun bu başarısı, ITSO Yönetimi tarafından ziyaretle taçlandırıldı.
O ziyarette Isparta’nın eğitim alanında yükselişini sağlayacak yeni yatırım müjdeleri geldi.
REKORTMENLER ZİYARET EDİLDİ
Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Meclis Başkanı Osman Şahlan ve yönetim kurulu üyeleri 2014 Yılı Vergilendirme Döneminde  en çok kurumlar ve gelir vergisi ödeyen ilk 5 sıradaki firmalara teşekkür ziyaretinde bulundular.
ITSO yöneticileri ilk olarak kurumlar vergisi rekortmeni Metro Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özaydın’ı ziyaret etti. ITSO Başkanı Başdeğirmen, Özaydın’a ekonomiye sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ederek, “Sağladığınız istihdam verdiğiniz vergi ile ülkemizin ve ilimizin ekonomisine çok büyük değer katıyorsunuz  Devletimize verdiğiniz vergiler sayesinde ilimiz daha fazla hizmet görüyor. İllerin gelişmesi kalkınması verilen vergilerle sağlanıyor. Üreten, kazanan, istihdam sağlayan ve vergisini veren işadamlarımızı gönülden kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.”dedi.
Kurumlar Vergisi İlk 3 Firma 
Metro Mühendislik
IYAŞ
Mensucat

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0