Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ticaret Borsası Başkanı Şahin’den IGC ziyareti

Isparta Ticaret Borsası Başkanı

Isparta Ticaret Borsası Başkanı Hüdai Şahin Isparta Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Cemiyet Başkanı Mustafa Baş’ı Tuhafiyeciler Sitesindeki ofisinde ziyaret eden Isparta Ticaret Borsası Başkanı Şahin, Borsanın çalışmalarına ilişkin bilgiler verdi.

Kanal 32 Televizyonu Haber Müdürü İsmail Altunbaş ile Gazeteciler Nasuh Özkan ve Tayfun Yılmaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette Isparta Basınından övgü dolu sözlerle bahseden Borsa Başkanı Şahin, “Isparta Ticaret Borsası olarak çalışmalarımızı kamuoyuna duyuran ve her zaman yanımızda olan Isparta Basınına şahsınızda teşekkür ediyoruz. İnşallah Basınla en kısa sürede bir araya gelip göreve geldikten sonraki bir yıllık sürecimizi değerlendireceğiz ve yaptıklarımız ile yapacağımız projelere ilişkin ayrıntılı bilgiler vereceğiz. Ayrıca bu yıl 8 Kasım’da düzenleyeceğimiz Tarım Fuarı ile ilgili çalışmalarımıza da başlamış bulunmaktayız. Bu yılki fuarımız içerik olarak geçen yıllardan daha farklı olacak” dedi.

Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’da Ticaret Borsası Başkanı Hüdai Şahin’e nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz ve takdirle karşılıyoruz. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Ziyaretinizden dolayı şahsım ve meslektaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.