Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TEŞEKKÜR

Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Ailemizin

Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Ailemizin değerli büyüğü, canım babam Mehmet BAŞ’ın SDÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ndeki tedavisi sırasında yakın ilgi ve desteklerini gördüğümüz SDÜ Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı değerli hocamız Prof.Dr. Erdoğan İBRİŞİM’e , Kardiyoloji Bölümü Öğretim Üyeleri Doç.Dr. Ali YAĞCI ve Doç.Dr. Serdar KUYUMCU’ya, SDÜ Hastanesi Baştabibi Prof.Dr. Taylan OKSAY’a, Genel Yoğun Bakım Dr. Pınar KARABACAK’a, Anestezi Yoğun Bakım Servisi personeline, Genel Yoğun Bakım Personeline en içten teşekkürlerimi sunarım.

Ayrıca değerli babam Mehmet BAŞ’ın vefatı dolayısıyla cenaze törenine katılarak acılı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan, Isparta Valisi Sayın; Aydın BARUŞ’a ,

Isparta Belediye Başkanı Sayın; Şükrü BAŞDEĞİRMEN’e,

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sayın: Ahmet TURAL’a,

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın: Metin ÇELİK’e,

Isparta İl Emniyet Müdürü Sayın: Ahmet Cengiz KOÇAK’a

Isparta İl Jandarma Komutanı Albay Sayın: İlker ŞİMŞEK’e,

Adliye mensuplarımıza, Kaymakamlara, Belediye Başkanlarına, İş ve Meslek Odalarının Başkan ve temsilcilerine, STK Yöneticilerine, tüm kamu kurum ve kuruluş temsilcilerine, Muhtarlara, meslektaşlarıma ve ismini sayamadığımız tüm eş dost ve yakınlarımıza en içten teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim.

Ayrıca cenazeye katılamayıp telefon eden, çiçek gönderen, taziye dileklerini ileten, mesaj atan, gerek Isparta’daki gerekse köyümüzdeki evimize kadar gelerek taziye ziyaretinde bulunarak acımızı paylaşan ;

TBMM eski Başkanvekili ve Isparta eski Milletvekilimiz Sayın: Süreyya Sadi BİLGİÇ’e, Isparta Milletvekillerimiz Osman ZABUN’a, Mehmet Uğur GÖKGÖZ’e, Yalım HALICI’ya, Hasan Basri SÖNMEZ’e, ismini sayamadığım tüm değerli dostlarımıza, arkadaşlarımıza ve yakınlarımıza en kalbi teşekkürlerimi iletiyorum. Cenazeye katılan, arayıp soran, dua eden herkesten Allah razı olsun . Dualarınızı eksik etmeyin.

MUSTAFA BAŞ