TBMM’de Korkmaz’dan Türk bayraklı protesto

ABONE OL
Haziran 10, 2014 19:59
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TBMM Genel Kurulu’nda, AK Parti, CHP ve MHP grup başkanvekilleri Diyarbakır’da Türk bayrağının indirilmesini kınadı. MHP milletvekilleri ise sıralarına Türk bayrağı astı.

MHP Isparta Milletvekili Süleyman Nevzat Korkmaz, TBMM Genel Kurulu’nda Sovyetler Birliği döneminde sürgün edilen Kırım Türkleri’nin sorunlarına ilişkin konuşmasında kürsüye Türk Bayrağı astı.

Korkmaz konuşmasından sonra yaptığı açıklamada; “TBMM TV bugün Meclisten yaptığı yayında, kamera açısını daraltarak konuşmamdan önce Meclis Kürsüsüne astığım Bayrağımızın görünmesini engellemiştir. Yaptığımız uyarıların ardından kamera açısı genişletilmiş fakat bir süre sonra daraltılarak yayın sürdürülmektedir.

Türk Milletinin vergileri ile yayın yapan TRT’nin Şanlı Bayrağımıza karşı yaptığı bu işgüzarlığın hesabı mutlaka sorulacaktır” dedi

korkmaz1.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (1)
  • İsmail Akyürek

    Bu filmi seyretmekten bıktık.İktidarın gerici politikalarının değneği MHP,bölücü politikaların değneği de CHP.Bayrak istismarı ile milletin gazını alıyorlar.Bay milletvekili GEZİ de nereye kaçtınız?70 ilde ayağa kalkan bu milleti siz değilmisiniz yalnız bırakan ve tabiidir ki AKP iktidarına değnek olan.İktidar+MİT ortaklığı GEZİ ye kürtçü posterleri sokar,siz de bunu bir güzel bahane eder,asıl hedefiniz olan iktidara zarar gelmesini önlemeye kalkarsınız ve bu yaptıklarınızı da bu zavallı ulus görmeyecek öyle mi?Meclis tükenmiştir,bu iktidar muhalefet yokluğundan ayaktadır.Uzun lafa da gerek yoktur bay milletvekili,söyler misiniz lütfen:Tayyip’in mimarı bay Baykal;Abdullah Gül’ün mimarı da siz değil misiniz?Bayrak istismarı ile kandırmaktan vazgeçip,dürüstçe bu milleti bu gerici ve bölücü iktidardan kurtarmanın yollarını göstermeğe çalışın!Tabii dir ki siz bu yolda olmayacaksınız yine…


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0