Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Taziye evini biz yaparız

Doğu ve Güneydoğu Anadolu

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Yardımlaşma Derneği üyeleriyle bir araya gelen İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, dernek üyelerine taziye evini hemen yapıp teslim edeceklerini söyledi.

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Yardımlaşma Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Dernek Başkanı Uğur Macit’e yeni dernek binasında hizmete başlamalarından dolayı kutlayan Tural, göreve geldiği takdirde yapacağı projeler hakkında bilgi verdi. Dar gelirli vatandaşın konut ihtiyacına yanıt vermek üzere Belmaş ruhunu canlandırıp, ev sahibi olmayan emekli, dar gelirli, şehit yakını ve gazilere ucuz konut üreteceklerini kaydeden Tural, şehrin trafik ve ulaşım sorununa ulaşım master planıyla çözüm olacaklarını söyledi. İçme suyu arıtma tesisini yenileyerek, Isparta’yı çamurlu su içmekten kurtaracaklarını aktaran Tural, işsizliğe çözüm olacak istihdam projelerini anlattı.

SADECE SEÇİMDEN SEÇİME GELİYORLAR

Dışarıdan gelen hastaların yakınları için Hasta Konukevi projesini hayata geçireceklerini belirten Tural “Her bölgenin kendisine göre gelenek görenekleri var. Bugüne kadar size söz verenler taziye evi yaptı mı? Sadece seçimden seçime size geliyorlar. Yapacağız edeceğiz diyorlar. Sizi seçim zamanı hatırlayanları siz de hatırlamayın. Biz eğer seçilip dediklerimizi yapmazsak bize de sırtınızı dönün. Biz sizlere taziye evini göreve gelir gelmez yapmaya başlayacağız ve yapıp teslim edeceğiz” dedi. Dernek üyeleri de Tural’ın projelerini ayağı yere basan uygulanabilir projeler olduğunu belirterek desteklerini ifade ettiler.