Tarihi Üzüm Pazarının ilk işi ihale edildi

Tarihi Üzüm Pazarının ilk işi ihale edildi

ABONE OL
Ekim 14, 2020 00:50
Tarihi Üzüm Pazarının ilk işi ihale edildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in seçim döneminde vermiş olduğu vaatler bir bir yerine geliyor. Bu kapsamda altyapı çalışmaları tamamlanan Tarihi Üzüm Pazarının ilk adasının restorasyonu için yapım ihalesi gerçekleştirildi.

İçerisinde 110 dükkanın bulunduğu Tarihi Üzüm Pazarının ilk adası olan ve içerisinde 4’ü tescilli toplam 11 dükkanın bulunduğu bölümün restorasyonu ihalesi Isparta Belediyesinde yapıldı.

Isparta Belediyesi tarafından 1 milyon 466 bin 152 lira 98 kuruşluk yaklaşık maliyetle çıkılan ihaleye 4 firma teklif verdi. 4’ü tescilli toplam 11 dükkanın bulunduğu alandaki restorasyon ihalesine 997 bin 234 lira ile 1 milyon 360 bin lira arasında teklifler sunuldu.

İhale komisyonu tarafından tek tek açılan zarflar sonucunda ihaleye katılan Gürya İnşaat Proje ve Restorasyon San. Tic. Ltd. Şti 997 bin 234 lira 12 kuruş, AD Yapı Restorasyon Taahhüt Mimarlık Ltd. Şti 1 milyon 319 bin lira, Kordon Restorasyon Mimarlık Mühendislik İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1 milyon 333 bin lira, Dor İnşaat Taahhüt Mimarlık İth. ve İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1 milyon 360 bin liralık teklifler verdi.

Isparta Belediyesinde yapılan ihaleyle ilgili evrakların komisyon tarafından incelemesi yapıldıktan sonra ihale sonucu firmalara tebliğ edilecek.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0