Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şenol : ‘Hedefimiz iktidar olmak’

CHP Isparta Belediye Meclisi

CHP Isparta Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi adaylarını tanıttı. CHP İl Başkanı Vedat Şenol, yaklaşan seçimle ilgili olarak ‘Hedefimiz iktidar olmak. Bunun içinde yapmamız gereken çalışmak’ dedi.Meclis üyeleri tanıtım toplantısında konuşan CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol Türkiye ve dünyanın tek düşüncesinin AK Parti’nin iktidarı bırakması yönünde olduğunu belirterek, “Isparta bugün burada 30 Mart 2014 yerel seçimleri belediye başkan adayımızın ve belediye meclis üyesi aday adaylarımızın tanıtım toplantılarını yapıyoruz. Şu anda Türkiye büyük bir süreçten geçiyor. Türkiye’nin ve dünyanın bütün düşüncesi AK Parti’nin gitmesi üzerindedir. Amerika ve Avrupa’nın AK Partiye bakış açıları oldukça kötü bir hal almaya başladı. Bu süreçte CHP’ye düşen en önemli şey CHP’nin iktidar olmasıdır. Şu anda CHP Büyükşehirler de kazanacak adaylar belirlemiştir. Örnek olarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Sarıgül’ün olduğu gibi. Bu konuda bizimde Isparta’da aynı İstanbul gibi kazanacak bir adayımız var. Seçim çalışmalarımız belediye başkan adayımız ile birlikte devam edecektir” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Lütfü Çakmakçı, 2014 yerel seçimlerinde Isparta Belediyesini almak istediklerini ve Isparta’ya sosyal demokrat belediyeciliğini Isparta halkına göstereceklerini belirtti.
BELEDİYECİLİKTE  YENİ ANLAYIŞ

CHP Isparta Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Lütfü Çakmakçı, 2014 yerel seçimlerinde Isparta Belediyesini aldıkları taktirde, Isparta halkına sosyal demokrat belediyeciliğini göstereceklerinin altını çizerek, “Biz Isparta Belediye Başkanlığı için oldukça hızlı bir şekilde çalışıyoruz. Biz şu anda ki mevcut belediyecilik anlayışını Isparta’da değiştireceğiz. Halkçı ve sosyal bir belediyecilik anlayışını Ispartalı vatandaşlarımıza sunacağız. Her insan bir şey alırken yada bir şey yaparken birilerine sorar, yada fikir alır. Bizde Isparta Belediyesine geldiğimizde yapacağımız her iş için Isparta halkına soracağız. Vatandaşlardan bilgiler ve fikirler alacağız. İşlerimizi ona göre yürüteceğiz.

Isparta’yı kalkınan, gelişen bir şehir olarak göstereceğiz. Öyle bir Isparta inşa edeceğiz ki sosyal demokrat belediyeciliğinin ne olduğunu Isparta halkına göstereceğiz. Isparta’da iş ve aş sorunlarına çözüm bulmak için çalışacağız. Isparta’yı marka bir şehir yapma konusunda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

Konuşmalarının ardından CHP’nin Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi aday adayları tanıtım konuşmalarını yaptı.

Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları;

1. Ahmet Dermirel
2. Ali Fuat Çetinkaya
3. Ahmet Tevfik Köse
4. Ali Çoban
5. Erdal Aytuluer
6. Hacer Özen
7. Leyla Havva Güzelcan
8. Mustafa Ünlü
9. Nuran Çöleri
10. Necmettin Akşahin
11. Nurettin Ünsal
12. Sevgi Kürkçü
13. Sabriye Aydın
14. Semramis Zehra Karataş
15. Turan Silleli
16. Ummuhan Danacı

İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayları;

1. Fevzi Gönülü
2. Hakkı Kutluay
3. Mustafa Yıldız