Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Senirkent, Yalvaç, Büyükkabaca’da da Cesur’a Yoğun İlgi

MİLLETVEKİLİ CESUR: ŞİMDİ KADERİNİZE

MİLLETVEKİLİ CESUR: ŞİMDİ KADERİNİZE EL KOYMA ZAMANI

İYİ Parti Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Dr. Aylin Cesur bayramın üçüncü gününde de ilçe ve belde ziyaretlerini sürdürdü. Senirkent, Büyükkabaca, Yalvaç ve Kumdanlı’da vatandaşlarla bir araya gelen ve büyük bir ilgi ile karşılanan Cesur, 14 Mayıs’ta yapılacak Milletvekili Genel Seçimlerinde partisine destek istedi. İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Milletvekili Adayları Prof. Dr. Timuçin Kodaman, İsmet Yılmaz, Faruk Torun ve parti teşkilatıyla birlikte seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Isparta merkezde düzenlenen programa katılan Milletvekili Cesur, İslamköy ve Uluborlu’ya yaptığı ziyaretlerin ardından Senirkent, Büyükkabaca, Yalvaç ve Kumdanlı’da halkla buluştu, çalışma gece 02’lere kadar sürdü.

SENİRKENT’TE BÜYÜK COŞKU

Senirkent kent meydanında Cesur’u karşılayan yüzlerce vatandaş, selamlama sırasında sloganlar attı, Cesur’un morali gözlerden kaçmadı. Yapılan konuşmalarda İYİ Parti’nin Milliyetçi, Demokrat ve Kalkınmacı bir parti olduğu söylendi, Senirkent’in demokrasi ve milliyetçiliğin kalesi olduğu vurgulandı. Aylin Cesur, 23 Nisan Bayramı dolayısıyla Milli Egemenlik’in önemine dikkat çekti. “İktidara geliyoruz ve Senirkent’in sorunlarını biz çözeceğiz” dedi. Cesur, “Senirkent artık kendi evlatlarına ekmek veremez hale geldi. Bu güzel ilçemiz, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde çok önemli yerlere gelmiş gururumuz insanlar çıkarmıştır. Çok çalışkan bir yapıya sahiptir, yılmaz kolay kolay ama Senirkent’li hemşerilerimiz dahi yarınlarımız için kaygılı hale geldi. Isparta’yı karış karış geziyoruz. 15 saati geçen mesailerimizle sorunları tek tek not alıyoruz. Senirkent için de çok çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. İlçe halkının huzurlu ve dingin olması, evlatlarımızın başı dik gezmesi için 14 Mayıs’ın ardından Senirkent Belediyesini de kazanacağız. Bizi utanmadan, sıkılmadan bir takım terör örgütleriyle yan yana göstermeye çalışanlardan bunun hesabını ilk iş soracağız. Genel Başkanımız Meral Akşener 6’lı masada çok önemli bir rol üstlendi. Masaya Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’nu oturtarak kazanabilmeyi güçlü hale getirdi, kendisi için de hiçbir şey istemedi. Ancak bizler çok çalışarak genel başkanımızı başbakan yapacağız, kararlıyız.

BÜYÜKKABACA’DA CESUR ESİNTİ

Büyükkabaca’da esnaf ve kahvehane ziyareti yapan İYİ Parti Milletvekili Dr. Aylin Cesur talepleri bir bir aldı ve önceki dönemde tüm taleplere yönelik verdiği teklif ve önergeleri göstererek hepsinin iktidar kanadı tarafından ret edildiğini ve iktidara gelince tüm bu talepleri kendilerinin halledeceğini söyledi. Babanın kızı diyen bir vatandaş, gözlerinden akan yaşlara engel olamadı.

YALVAÇ ARTIK SAHİPSİZ DEĞİL,YÜZLER GÜLECEK, AZ KALDIBABANIN KIZI VE BAYRAM KODAMAN’IN OĞLUNA YALVAÇ’TA KUCAKLAMA

Yalvaç’ta teşkilatıyla bayramlaşan Aylin Cesur,Tarihi Çınaraltı’nda tek tek kahvehaneleri gezdi, vatandaşlarla bayramlaştı ve konuştu. İYİ Parti 2. sıra Milletvekili Adayı Yalvaç’lı Prof. Dr. Timuçin Kodaman ve diğer adaylar da Cesur’a eşlik etti. Vatandaşların Cesur’a ve Bayram Kodaman’ın oğlu Timuçin Kodaman’a ilgisi ile ilgili memnuniyetini dile getiren Cesur; “Türkiye’de uzun zamandır gitmeyen, yorulmuş bir iktidar var. İYİ Parti olarak, Türk demokrasisini ve milliyetçiliğini yeniden ayağa kaldırmak için kurulan bir partiyiz. Isparta’nın, Yalvaç’ın, sorunlarını meclise taşıdım, 400’den fazla önerge verdim. Hepsini reddettiler ama ben yılmadım, yorulmadım. Çalışmalarıma devam ettim. Çünkü Türkiye zor durumda, Isparta’lı zor durumda. Kararlıyız, Türkiye’yi yeniden ayağa kaldıracağız.  Yarınları için kaygısı olanlar varsa, mutsuz olan varsa başınızı huzurla yastığa koymak için 14 Mayıs’ta sandığa gideceksiniz, Türk çiftçisini ve köylüsünü bu duruma düşürenlerden hakkınızı alacaksınız. Kaderinize el koyacaksınız.” ifadelerine yer verdi.

KUMDANLI’DA YÜZLERCE KADIN CESUR’U ALKIŞLARLA UĞURLADI

Milletvekili Cesur, Kumdanlı’da sünnet düğününde kadınlarla buluştu. “Kadınların toplumda yer almasının cumhuriyet sayesinde olduğunu, kadınların sorunlarının çözümü için siyaset yaptığını söyledi ve iktidara geliyoruz ve kadınlara biz sahip çıkacağız” dedi.