DOLAR 16,8261 -0.14%
EURO 17,5571 -0.02%
ALTIN 976,44-0,12
BITCOIN 3420365,81%
Isparta
22°

AÇIK

13:14

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

SEÇİM BİTSİN ARTIK

ABONE OL
Aralık 10, 2011 18:04
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gerçekten istiyorum bu sürecin bitmesini. İnsanların birbirini kırdığı bir devre yaşamaya başladığımızı görüyorum. Tehditler savrulmasından son derece rahatsızım. SANA NE diyeceksiniz belki ama sosyal bir varlığım ve etkileniyorum.

Özellikle de devletin üst kademe yöneticilerinin söylemleri beni daha çok üzüyor. Eski bir Vali,aktif görevdeki bir Vali’ye ”seni Başbakan bile elimden alamaz” diyor. Bir Bakan ”ana rahmine kadar kovalarız” diyor! Allah aşkına söyleyin, bu seçim süreci bitince birbirinizin yüzüne nasıl bakacaksınız? Biz bayramlarda birbirinin elini sıkmayan-yüzünü çeviren liderlerden çok çektik. Seçileceksiniz de ne olacak? Kesecek misiniz Valiyi? Hayırdır,vekil oldunuz diye her yetkiyi sorgusuz-sualsiz kullanabileceğinizi mi sanıyorsunuz? Hukuk devleti burası beyler… Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun. Gerçi ben bu sözü söyleyeni zaten hiç tasvip etmiyordum ama şimdilerde kendisinin devlette hak etmediği makamları işgal ettiğini düşünmeye başladım ve DEVLET ÇOK SABIRLI demeye başladım. Nasıl katlandı bunca yıl bu adamlara,niye koca koca vilayetleri yönetme yetkisi verdi ki bu tür adamlara! Şimdi de Milletin Meclisinde üye olmaya talip. Allah’ım bizi beterinden saklasın. (amin)

Ispartamızın yetiştirdiği ve Cumhurbaşkanlığı dahil tüm üst düzey sorumlulukları üstlenmiş bir büyüğe değişik vesilelerle sataşılması da beni rahatsız ediyor doğrusu. Önceki yazılarımda ”bir tarafında Haydar,bir tarafında Baydar bu mizansen önceden mi planlandı ki” demiştim. Aslında bu tür fotoğrafların böyle zamanlarda manşete taşınması bu tür ithamları gündeme getiriveriyor. Kafalar karışıyor. Sayın Süleyman DEMİREL Isparta’ya büyük hizmetler vermiş bir büyüğümüz ama unuttuğumuz, Isparta ile birlikte ülke sathında verdiği/verdirdiği hizmetlerle adından hayırla söz ettiren bir şahsiyet. Bunu da görelim ve seçilecek tüm vekillerden aynı hizmetleri beklediğimizi belirterek bitirelim. Sağlıcakla kalın.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP