SDÜ Senirkent MYO’dan yine bir ilk

ABONE OL
Ocak 16, 2021 17:04
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Senirkent MYO Öğretim Elemanları  ve öğrencileriyle kimsesiz çocuklara yine umut oldu. Program çocukların Isparta’nın Senirkent ilçesine gelmesi ile başladı. Çocukları ilçe kaymakamı Mehmet Sayın ve Eşi Özlem Sayın ile Senirkent MYO öğrenci ve hocaları karşıladı.

İkinci kez kimsesiz çocukları Senirkent MYO’da ağırlayıp onlarla ilgilenerek birazcık da olsun yüzlerini güldürdüler. Konser sonrasında Kimsesiz çocuklara Tablet Bilgisayar ve Kitap hediye edildi. Şenlik sonunda ayrılık sırasında duygusal anlar yaşansa da çocuklar mutlu ayrıldı. Senirkent MYO “İki karanlık bir aydınlık” gönül projesinde karanlıktan aydınlık çıkartmak için elinden geleni ardına koymadı. Bu kapsamda sancak olmak hayali devam etti.

Projeye desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Mehmet Sayın ve Eşi Özlem Sayın’a, tüm Öğretim Elemanlarına , SDÜ Özel Kalemine, SDÜ Araştırma Uygulama Hastenesi Kan Merkezi, Yenidoğan, Kantin ve SDÜ Araştırma Uygulama Çiftçi Eğitim Merkezi Oteli Personeli ve Gönüldaşlarına ayrıca SDÜ Ünsüt tesisine teşekkür edildi.

Senirkent MYO1

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP