SDÜ Hastanesinde diş tedavisi çok zor !

ABONE OL
Ocak 16, 2021 17:04
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Diş Hekimliği Fakültesine diş tedavisi için giden vatandaşların bazı doktorların keyfi davranışları yüzünden hem sağlıklarından hem de vakitlerinden oldukları iddia edildi.

22 bin m2 kapalı alana sahip binası ile Türkiye’nin en büyük Diş Hekimliği Fakültesi’ne sahip olan Isparta SDÜ Diş Hekimliği Fakültesi’nde vatandaş şikayetleri oldukça yüksek.

Ağız ve diş sağlığında Isparta’yı ünlü bir merkez yapacağı ve sadece Isparta’nın değil bölgenin en kapsamlı Diş Hastanesi olduğu kamuoyuna lanse edilen hastanede, son günlerde hasta memnuniyetsizliği had safhada.

Fakülte binasının şehre uzak olması nedeni ile sıkıntı yaşayan bir çok hasta, bazı doktorların keyfi davrandığını, tedavilerinin sebepsiz yere yapılmadığını veya tedavi sürecinin uzatıldığını, yapılan şikayetlerin ise ciddiye alınmadığını belirtti.

Yapılan bu uygulamalar yüzünden hasta sayısının sürekli azaldığı hastaneye ağız ve diş şikayetleri ile giden bazı vatandaşlar ise, “hem vaktimizden, hem de sağlığımızdan olduk. Birimler arasında koordinasyon yok. Bir bölümün kanal tedavisi yapılacak dediği dişi diğer bölüm çekiyor. Olan hastaya oluyor. Dişlerde leke olduğu gerekçesi ile doktorlar dolgu tedavisi yapmıyor. Bugün git sonra gel deniyor. Bu nasıl hastane anlamadık” şeklinde görüş bildirdiler.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (6)
 • ali koyuncu

  adam olmak o kadar kolaymı?
  daha çok fırın ekmek yemeleri gerekiyor
  diploma kimseyi kurtarmaz

 • Anonim

  Kanal Tedavisi oldum mecburiyetten oraya gönderdiler geçici dolgu yaptılar eve gittiktn 2 saat sonra dolgu düştü zaten 1 haftadır anam ağlıyor ağrıdan benim günahım ne iş bilmemelerinin ceremesini niye çekiyorum

 • yasar

  Benim sağlam olan dişimi çekmeye karar verdiler bende özele gidip dolgu yaptırdım gerçekten çok kötü hekimler var sakın gitmeyin

 • murat altuntas

  haberi yapan arkadaş neye dayanarak böyle bir haber yapıp bölgede ses getiren sürekli kendisini geliştiren yenileyen bir hastaneyi bu şekilde karalıyorsunuz.. elinizde sağlık bakanlığına edilmiş bir şikayet veya mahkeme kararımı var. bu haberden dolayı sizleri kınıyorum…

 • ordodontiMisafiri

  2 yıl şehir dışından Ispartaya geldim gittim. Sonuç oğlumun ordodonti tedevisi tamamen keyfi olarak yapılmadı. Ama doktorlarda kabahat yok hata bende yukarıda yorumdaki sisteme uymadığımdan. Allah Isparta halkına sabırlar versin…….

 • Anonim

  diş protezcileri havadan para alıyolar baş hekim uyuyo albayrak protez mamayı yiyorlar diş hekimleriyle fifti fifti ortak


HIZLI YORUM YAP