Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Sanayi esnafımız rahatlayacak”

Saadet Partisi Isparta Belediye

Saadet Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı Süleyman Çakan, Gül Küçük Sanayi Sitesindeki iş ve müşteri hacmini artıracak bir projeyi hayata geçireceklerini belirterek; “Burasını terk edilmişlikten kurtaracağız. Sanayi esnafımızı bu konuda rahatlatacağız” dedi.

Saadet Partisi Isparta Belediye Başkanı Adayı Süleyman Çakan, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gece – Gündüz demeden ziyaretlerini sürdüren Çakan, vatandaşlarla bire bir görüşmeler yaparak onların sorunlarını dinliyor. Başkan Adayı Çakan, dün de Isparta’nın ticaret kalbinin attığı yerlerden birisi olan Çevre Yolu altındaki Gül Küçük Sanayi Sitesindeki işyerlerini ziyaret etti.

ÇAKAN; “YOL SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ”

Gül Küçük Sanayi Sitesinin Migross bölümünden başlayıp Sitenin arka bölümündeki Anadolu Mahallesi konutlarına kadar tüm işyerlerini tek tek ziyaret eden Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Süleyman Çakan, söz konusu ziyaretlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Bilindiği gibi şehrimizde Yeni Sanayi ve Eski Sanayi Sitelerimizin yanı sıra bir de Gül Küçük Sanayi Sitemiz var. Buradaki esnaflarımızla yaptığımız görüşmelerde bir çok sorunlarla karşılaştık. Bunlardan birisi de, bu sanayi sitemizdeki esnafları adeta terk edilmişliğe mahkum eden yol sorunu. Sitemizin yukarı bölümünden geçen Çevre Yolu yeniden elden geçirildiği için daha önce var olan kavşak kapatılmış ve buradaki esnafların diğer sanayi ile irtibatları kesilmiş. Bu sorunu ortadan kaldıracağız.

“BURASINI TERK EDİLMİŞLİKTEN KURTARACAĞIZ”

Ayrıca, yine esnaflarımızın diğer bir sorunu da, buradaki iş hacminin düşük olması. Biz yapacağımız proje ile buradaki iş ve müşteri hacmini artıracağız. Bu konuda yeni projeler geliştiriyoruz. İnşaallah 30 Mart’da yapılacak yerel seçimlerde Isparta halkı bize teveccüh gösterir ve bizi seçerse bu sorunların hepsini çözeceğiz” dedi.