Sağlık için pedalla

Sağlık için pedalla

ABONE OL
Mayıs 20, 2016 22:32
Sağlık için pedalla
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık Bakanlığı’nın Fiziksel Aktiviteyi Teşvik Projesi kapsamında dağıtımı yapılan bisikletlerden 407 adedi Isparta’da öğrencilere hediye edildi.

Törene Vali Vahdettin Özkan, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mustafa Kurutmaz kurum/kuruluş müdürleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

Gençlere böyle bir hizmetin etkin bir şekilde sunulmasından büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Özkan, konuşmasında; Bilindiği gibi sağlıklı yaşamak, yaşam kalitesinin artırılmasının en önemli hususudur. İlimizde eğitim, sağlık, sosyal hizmetler ve alt yapı alanlarında kayda değer iyileştirmeler oldu. Yaşanabilir iller endeksinde ilk sırada yer alan ilimizde tüm bu iyileştirmeler tasdik edilmiştir.

Sağlık Bakanlığımızın, Gençlik ve Spor Bakanlığımızın ve ilgili bakanlıklarımızın programlarına baktığımızda özellikle gençlerimiz ve dezavantajlı gruplarımızla ilgili hizmetlerin yoğun şekilde yer aldığını görüyoruz.

Bisiklet - 1

Bu kapsamda Sağlık Bakanlığımız tarafından öğrencilerimize tüm Türkiye’de bisiklet hediye edilmekte. Sağlıklı nesiller yetiştirme adına yapılan bu hizmette emeği geçen herkese teşekkür ediyor, bisikletlerin öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bisiklet - 2
Ardından Vali Özkan hediye bisikletlerini alan öğrencileri tebrik etti.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP