PTT AŞ. 179. Yılını Kutluyor

PTT AŞ. 179. Yılını Kutluyor

ABONE OL
Ekim 24, 2019 05:49
PTT AŞ. 179. Yılını Kutluyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan PTT AŞ, bu yıl 179. yaşını kutluyor. İki asra yaklaşan tecrübesi ile vatandaşlara hizmet veren PTT AŞ, bir dünya markası olma vizyonu doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.

PTT Teşkilatının kuruluşunun 179. Yıl dünümü nedeniyle Vali Ömer Seymenoğlu, PTT Isparta Başmüdürlüğü personelini kabul etti. PTT teşkilatının kuruluşunun 179. Yılını kutlayan Vali Seymenoğlu, kurumun Osmanlı’dan günümüze gelen sayılı kurumlardan biri olduğunu belirterek, bu geçmiş sizleri ve kurumunuzu güçlü kılıyor dedi.

Vali Seymenoğlu, “İl Valisi olarak geçmişten bugüne ulaşan kurumları çok önemsiyorum tarihimizle geçmişimizle, atamızla bir bağ kuruyor, köprü vazifesi görüyor. PTT’nin günümüz teknolojik gelişmelerinden de faydalanarak önümüzdeki yüzyıllarda da ulaşacağına inanıyorum.” dedi.

Isparta’da 56 merkeze hizmet verdiklerini belirten PTT Başmüdürü Baki Yılmaz ise 2023 yılı hedeflerine ulaşmak için çalışmaya devam ettiklerini belirterek gösterdiği yakın ilgiden dolayı Vali Seymenoğlu’na teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0