Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Park ve mesirelik alanlardaki çardak ve banklara zarar verdiler

Isparta’da piknik alanları, park

Isparta’da piknik alanları, park ve mesirelik alanlara yapılan çardaklar ve banklara kimliği belirsiz kişiler tarafından kasıtlı olarak zarar verilmesi tepkilere neden oldu.

Kimsenin anlam veremediği şekilde piknik alanlarındaki oturma gruplarının ateşe verilmesi, salıncak zincirlerinin kopartılması, çöplerin gelişi güzel her yere atılması kötü görüntüleri oluşmasına neden oldu.

Bu tür olaylarda ihbarların çok önemli olduğunu ve görenlerin hiç vakit kaybetmeden polise ya da zabıtaya haber vermesini isteyen Isparta Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri bu konunun takipçisi olacaklarını belirttiler.

Vatandaşlar ise bu olaylar karşısında, ” utanmadan yakmışlar, yıkmışlar, tuvalet vs. Temizliğini yapmayanlara en ağır cezalar kesilsin. Buralarda aileler, çocuklar nefes alamıyorlar. insan insanlığından utanmalı. Ayazmana mesireligi, Gölcük tabiat parkında mangalların üstleri açık ve kullanılamaz durumda, Kamelyalar kırık ve çivileri çıkmıs, yakılmış durumda, her yerde çöp var” diyerek tepkilerini dile getirdiler.