DOLAR 8,4705-0.55%
EURO 10,29210.01%
STERLIN 11,9475-0.2%
ALTIN 501,080,37
BIST 1.441,33-0.24%
BITCOIN 419685-0,05%
Isparta
15°

AÇIK

13 05

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Pala Ticaret

ABONE OL
Nisan 1, 2013 00:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İletişim Bilgileri

Telefon : / 0542 803 40 95 / 0534 815 92 29
Adres : Pirimehmet Mah.1714 Sok.No:43 Isparta / Merkez / Isparta
E-Posta :

Firma Bilgisi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP