Özkanlar alt geçidi yeni yüzüne kavuşacak

Özkanlar alt geçidi yeni yüzüne kavuşacak

ABONE OL
Ekim 4, 2020 10:21
Özkanlar alt geçidi yeni yüzüne kavuşacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatlarıyla Özkanlar Kavşağı altgeçidinde yenileme çalışmaları başlatıldı. Alt geçitte cephe kaplamaları ve aydınlatma yapılacak. Alt geçitte 15 gün sonra kötü görüntü kaybolacak ve yeni yüzüne kavuşmuş olacak.

Isparta Belediyesi şehrin dört bir yanında gerek yatırım, gerekse şehrin daha da güzelleştirilmesi anlamında adımlarını bir bir atıyor. Şehir merkezinde yer alan Özkanlar Kavşağı alt geçidinde iyileştirme çalışmaları başlatıldı.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatları doğrultusunda hazırlanan proje kapsamında Özkanlar Kavşağı alt geçidinde cephe kaplamaları yapılıyor. Uzun yıllardır kullanılan ancak bakımsız kalan alt geçidin yıpranan cephe kaplamaları yenileniyor. Alt geçitte daha önce bir bölümünde yer alan kaplamaların yenisi tüm cephede uygulanacak.

Çalışmalar kapsamında ilk olarak cephelerde profillerin montajına başlandı. Profil montajlarıyla birlikte profillerin üzerine cephe kaplamaları yapılacak ve yine alt geçitte aydınlatma yapılarak günün şartlarında modern bir görünüme kavuşturulacak.

Kötü görüntünün kaybolacağı altgeçit yeni yüzüne kavuşacak, 15 gün içerisinde tamamlanması beklenen çalışmalar esnasında, bu süreç içerisinde sürücülerin alt geçidi kullanırken, dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0