Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özel Erenler Eğitim Merkezi yaz okulu kayıtları başladı!

Isparta’nın köklü eğitim kurumlarından

Isparta’nın köklü eğitim kurumlarından biri olan Özel Erenler Eğitim Merkezi, yaz aylarında da öğrencilere dolu dolu bir eğitim programı sunmak için kayıtlara başladı. Yaz okulu programı, öğrencilere akademik başarılarını pekiştirme ve sosyal becerilerini geliştirme fırsatı sunuyor.
Özel Erenler Eğitim Merkezi Yaz Okulu, öğrencilere geniş bir yelpazede eğitim imkanları sunuyor. Programda yer alan akademik ders tekrarları, soru çözümleri ve konu anlatımları ile öğrencilerin bilgi birikimleri güçlendirilirken, yüzme ve at çiftliği gezileri gibi etkinliklerle de keyifli vakit geçirme fırsatı sunuluyor.

GÜÇLÜ ÖĞRETMEN KADROSU VE BİREBİR ÖĞRENME YAKLAŞIMI

Özel Erenler Eğitim Merkezi, deneyimli ve uzman öğretmen kadrosuyla öğrencilerin birebir akademik gelişimini takip ediyor. Öğrencilere birebir eğitim fırsatı sunan merkez, öğrenci odaklı bir eğitim ortamı sağlıyor. Özel Erenler Eğitim Merkezi’nin kurucusu ve lideri Ferhat Çetin Akkaya’nın önderliğinde, öğrencilere kaliteli bir eğitim sunuluyor. Merkezin geniş kampüsü ile öğrencilere etkili bir öğrenme ortamı sağlanıyor.

24 Haziran 2024 Pazartesi günü başlayacak olan yaz okulu programı, 9 Eylül 2024 tarihinde sona erecek.

ÖZEL ERENLER EĞİTİM MERKEZİ YAZ OKULU HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK VE KAYIT YAPTIRMAK İÇİN:

Adres: Sanayi Mahallesi 148. Cad. No: 108 Isparta

Telefon: 0531 429 69 29 – 0 532 065 73 03