Bağlantıda Kalın

Editörün Seçtikleri

ÖZAYDIN Temel Lisesi kayıtlarda rekor kırdı

Yayınlanma

,

12. sınıf kontenjanı 5 günde doldu, ara sınıflara da ilgi büyük, yetkililer velileri acele etmeleri konusunda uyardı.

Isparta ÖZAYDIN Temel Lisesi Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onayı aldıktan sonra rekora imza attı. Onayın gelmesinin ardından ÖZAYDIN Temel Lisesinin12. sınıf kayıtları 5 gün içinde doldu.

ÖZAYDIN Temel Lisesi Müdürü Ceylan Emeksiz, dersanedeki kadroyu aynen koruduklarını belirterek şunları söyledi:”Metro Dersanesi olarak hizmet verirken, Temel Liseye dönüşüm çalışmalarımız tamamlandı. Metro Türkçe isim olmadığı için ÖZAYDIN Temel Lisesi ismini aldık.

Reklam

113. caddedeki mevcut binamızda temel lise olarak hizmet veriyoruz. Onayımız geldikten sonra 5 gün içinde 12. sınıf kayıtlarımız doldu. Ara sınıflarımıza da ilgi yüksek. Velilerimizi kayıt için erken davranmaları konusunda uyarıyoruz. Çünkü kontenjanımız sınırlı. Kontenjan dolduktan sonra 1 kişi dahi olsa alamayız.

Özaydın Temel Lisesi özel bir okul ve Milli Eğitim Bakanlığı yasalarına göre eğitim vereceğiz.

Kadromuz, eğitim kalitemiz çok iyi. Özaydın Temel Lisesi ile öğrencilerimize her türlü desteği vereceğiz. Okulumuza 9. sınıfta kayıt olan öğrencilerimiz lise sonuna kadar devam edecek. Yani boşluk olmayabilir. Velilerimiz mağdur olmasınlar. Kayıtlar dolmadan kayıtlarını yapsınlar.”

Reklam
Okumaya Devam Et
Reklam
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Belediye

Isparta Belediyesi’nde bugün flaş atamalar gerçekleşti

Yayınlanma

,

Yazar:

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in tasarrufları ile meclis kadrosundan AK Parti Belediye Meclis Üyesi Özler Erdoğan Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

Bunun yanı sıra Park ve Bahçeler Müdürü Erdinç Leylek ile Proje Etüt Müdürü Yasin Tekin’de Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

3 yeni Başkan Yardımcısı’nın göreve bugün itibari ile başladığı öğrenildi.

Reklam

Mevcut başkan yardımcıları görevine devam ediyor.

Okumaya Devam Et

Belediye

Otobüs durakları yıkanıyor

Yayınlanma

,

Yazar:

Isparta Belediyesi, halkın yoğun olarak kullandığı otobüs duraklarını belli periyotlarla sabunlu suyla yıkayarak, temizliyor.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatları doğrultusunda Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yıl içerisinde belli periyotlarla halkın yoğun kullanımında olan ortak kullanım alanlarında temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor. Bu kapsamda otobüs durakları da sürekli olarak sabunlu su ile yıkanarak temizleniyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, açık ve kapalı otobüs duraklarının iç, dış temizliğini gerçekleştiriyor. Otobüs duraklarının camları ve oturma alanları sabunlu suyla yıkanarak, temizleniyor. Bu şekilde duraklar vatandaşların kullanımı için daha sağlıklı hale getiriliyor. Otobüs duraklarının temizliğinde belediyenin kısa bir süre önce bünyesine kattığı teknolojik tam donanımlı Mobil Cami ve İbadethane Temizlik Aracı kullanılıyor. Ekipler tarafından ilk olarak otobüs duraklarının camları ve oturma alanları sabunlanırken, tazyikli su ile yıkanıyor.

Reklam
Okumaya Devam Et

Editörün Seçtikleri

Eğirdir’de yoğun yağış sonrası yollar göle döndü

Yayınlanma

,

Yazar:

Isparta’nın Eğirdir ilçesinde etkisini gösteren kuvvetli yağış sonrası yollar adeta göle döndü.

Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi önündeki ana yol yoğun yağış sonrası adeta göle döndü. Araçlar ilerlemekte güçlük çekerken, trafikte uzun kuyruklar oluştu.

Eğirdir kent merkezinde başlayan ve etkisini artıran yağış sonrası hem sürücüler hem de vatandaşlar zor anlar yaşadı. Eğirdir-Gelendost karayolunda bulunan yol resmen göle döndü. Hastanenin giriş bölümünde bulunan yolun göle dönmesi sonrası sürücüler zor anlar yaşadı. Trafikte uzun kuyruklar oluştu.

Reklam

VATANDAŞLARIN ZOR ANLARI KAMERALARA YANSIDI:

Reklam
Okumaya Devam Et

Popüler