DOLAR 8,6143-0.42%
EURO 10,3156-0.21%
STERLIN 12,0675-0.05%
ALTIN 496,940,46
BIST 1.408,23-0.12%
BITCOIN 29271614,99%
Isparta
22°

AÇIK

17 11

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Öz Çelik Metal

Öz Çelik Metal

ABONE OL
Nisan 1, 2013 00:00
Öz Çelik Metal
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İletişim Bilgileri
Telefon : 0 246 223 11 47 / 0 532 301 62 36 / 0 246 228 32 80
Adres : Çelik Sokak No: 18 Ispart / Merkez / Isparta
E-Posta :
Firma Bilgisi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP