DOLAR 16,8853 -2.7%
EURO 17,8334 -2.47%
ALTIN 991,58-2,31
BITCOIN 3630730,84%
Isparta
17°

AÇIK

03:25

İMSAK'A KALAN SÜRE

'Oyunuz beyaz pusulaya'

ABONE OL
Mart 26, 2013 15:26
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mayıs ayında yapılacak olan Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) seçimi öncesi en kuvvetli aday oalrak görülen İşadamı Şükrü Başdeğirmen yaptığı basın toplantısıyla adaylığını açıkladı.ITSO’da yeni bir sayafa açılacağının belirten Başdeğirmen, birleştirici mesajlar vererek şu açıklamalarda bulundu :

Sizlerin de yakından takip ettiği üzere, Isparta Ticaret ve Sanayi Odamızda önümüzdeki günlerde bir seçim süreci yaşanacak. Isparta demokratik geleneklere sahip çıkması ile örnek bir il olmuştur. İnşallah demokrasinin güzelliği bir kez daha tecelli edecek ve büyük bir olgunluk içerisinde bir seçim gerçekleşecektir.

Bu seçim Isparta’mızın hedeflerine ulaşması için önemli bir seçimdir, çünkü ticaret ve sanayi odası, Isparta’nın tüm tüccar ve sanayicisini, iş adamı ve ihracatçısını temsil eden önemli bir kuruluştur. Bu açıdan odamız Isparta ekonomisinin bizzat kendisidir ve aynasıdır. bir bakıma odamız yaşayan Isparta ekonomisidir.

Her gün halkımızın içinde olan, onları en iyi tanıyan, sıkıntıları en iyi bilenler bizim üyelerimizdir. Ekonomiyi yaşatanlar, ihracatı gerçekleştirenler, istihdamı sağlayanlar, kısacası iş ve aş üretenler bizim üyelerimizdir. Sağlıklı bir ekonomi sağlıklı ve mutlu bir Isparta anlamına gelmektedir. Üyelerimizin başarısı Isparta’nın başarısıdır.

Farklı vesilelerle Isparta’ya, Ispartalıya, Isparta ekonomisine hizmet etme fırsatı buldum.Bu hizmeti bana veren önce yüce Allah’ıma sonra kıymetli Ispartalı Hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum.Bu sayede Isparta’nın kurumlarını, bürokrasinin işleyişini, ekonominin sorunlarını, Isparta’mızın beklentilerini çok daha yakından gördüm.

Isparta sevdalılarının alın teri ile ayakta tutukları ekonomiyi daha ileri taşımak hepimizin vazifesidir. Ben de bir Ispartalı olarak Isparta’mızın menfaatlerini her şeyin üstünde tutma çabası içerisinde yer aldım. Gerek iş hayatımda gerek bana verilen her türlü görevde gerekse kendimin iş edindiği meselelerde olaylar karşısında geriye değil, daima ileriye bakmaya çalıştım.

Çünkü inanıyorum ki memleketim güçlendikçe geleceğimize daha emin gözlerle bakabiliriz, daha huzurlu adımlar atabiliriz. Yine bu yüzden Isparta’nın hiçbir kurum ve kuruluşuyla kavga içersinde olmadım. Çünkü biliyorum ki ancak huzur ortamında ticaret gelişiyor, yatırım yapılıyor ve istihdam sağlanıyor.

Isparta iş dünyamız için önemli sonuçları ve etkileri olacağına inandığım bu seçimde huzurlarınızda, Isparta ticaret ve sanayi odası başkanlığına adaylığımı açıklıyorum.

Ekibimizle beraber, talip olduğumuz bu onurlu görevde geçmiş tecrübelerim bana gerçekten önemli bir güç veriyor, vermeye de devam edecek. Isparta iş dünyamızın sorunlarını gayet yakından tanıyorum. Bu sorunların çözümü için gerekli tecrübeye de dinamizme de sahip olduğuma inanıyorum.

Şu andan itibaren yepyeni bir sayfa açıyorum ve bugün burada başkanlığa seçildiğim takdirde tüm üyelerimize ve Isparta halkımıza yepyeni bir Ticaret ve Sanayi Odası’nın sözünü veriyorum.

Adaylığımı açıkladığım bugün, ticaret odamızdaki bu değişimi sağlamak için tüm üyelerimizi, Isparta’yı seven herkesi benim ve ekibimizin etrafında bir ve beraber olmaya davet ediyorum.

Allah yolumuzu açık etsin, Allah utandırmasın!

Değerli iş dünyamızın temsilcileri, sizlerle oy pusulamızın renginin “beyaz” olduğunu paylaşmak istiyorum. İnşallah bembeyaz ve tertemiz bir seçimle her zaman olduğu gibi Isparta’mız bu demokrasi sınavından başarıyla çıkacaktır.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP