Bağlantıda Kalın

Isparta

Organize Sanayi Bölgelerine Yönelik Çalışmalar Hız Kazanıyor

Yayınlanma

,

Ak Parti Isparta Milletvekili Osman Zabun, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik ve yönetimi ile bir araya geldi. Ziyaret kapsamında Organize Sanayi Bölgelerinin mevcut durumları ve genişleme alanları ele alınırken, yeni OSB çalışmalarına ilişkin de karşılıklı fikir alışverişine bulunuldu.

Ak Parti Isparta Milletvekili Osman Zabun, ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Şakir Uygun, Hüseyin Dede, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Topaloğlu, Nazmi Esen, Ozan Barış Demiralay, Oğuzhan Tortop ve Onur Yalçınkaya; Organize Sanayi Bölgelerinin mevcut durumlarının ele alındığı ve geleceğe yönelik yapılacak çalışmaların görüşüldüğü toplantıda bir araya geldi.

Isparta’nın sorunlarını çözüme kavuşturmak için çabaladıklarını belirten Başkan Metin Çelik, “Daha önce Milletvekilimiz Sayın Osman Zabun ile yaptığımız görüşmelerimizde zaman zaman bir araya geleceğimizi, birlikte Isparta’nın sorunlarına eğileceğimizi ve bunun için de her zaman istişarelerde bulunacağımızı belirtmiştik. Sağ olsun vekilimiz bizleri ziyaret etti. Organize Sanayi Bölgeleriyle alakalı olarak acilen çözmemiz gereken konularımız var. Bu konularda fikirlerimizi sunacağız, kendisinin de görüşlerini alıp hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacağız. Vekilimize ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Reklam

MİLLETVEKİLİ ZABUN: ISPARTA’NIN MESELELERİNE EĞİLECEĞİZ

Isparta’da yeni bir dönemi araladıklarını ifade eden Milletvekili Osman Zabun ise temel yaklaşımlarının tüm konularda istişare ederek çözüme kavuşturmak olduğunu söyledi.
Zabun, “Isparta Ticaret ve Sanayi Odamızın bünyesinde bulunan meseleler var. Artık bu meselelere eğilme dönemidir. Temel yaklaşımımız bunları peyderpey konuşmak, istişare etmek ve bunun sonucunda da çözüme kavuşturmaktır. Bunu yaparken de etraflıca istişare etmek suretiyle bir yol haritası belirlemek daha doğru olacaktır. Bugün Ticaret ve Sanayi Odamızı ziyaretimizin temelinde yatan şey, gündem başlığı olarak Organize Sanayi Bölgesi oldu. OSB’lerin mevcut durumları ve genişleme alanlarına ilişkin yapılan çalışmalar ile yeni kapasite nasıl oluşturulabilir, hangi alanda ve hangi çerçevede yapılabilir? Bunların istişaresini gerçekleştirmek üzere bir aradayız. İnşallah bu görüşmelerin ardından projelerimizi hayata geçirmek için birlikte mücadele vereceğiz. Bundan sonraki dönem içerisinde bu birlikteliklerimiz ve bir araya gelişlerimiz değişik zamanlarda sıklıkla devam edecektir. Ben bu özveriyi ve gayreti ortaya koyan Ticaret ve Sanayi Odamıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Konuşmaların ardından ITSO yönetimi tarafından OSB’lere ilişkin sunum gerçekleştirildi. Toplantı karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.

Reklam
Okumaya Devam Et
Reklam
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Isparta

Kaza anı kamerada

Isparta’da faaliyet gösteren Göltaş Çimento fabrikasında meydana gelen kazada, geri manevra yapan forkliftin altında kalan işçi hayatını kaybetti. Kaza anı kameralara yansıdı.

Yayınlanma

,

Yazar:

Isparta’da faaliyet gösteren Göltaş Çimento fabrikasında meydana gelen kazada, geri manevra yapan forkliftin altında kalan işçi hayatını kaybetti. Kaza anı kameralara yansıdı.

Okumaya Devam Et

Isparta

Isparta’da Bugün Vefat Edenler

Yayınlanma

,

Yazar:

28 Kasım 2023 Salı günü Isparta ve ilçelerinde vefat edenleri Gazete32 haberlerinde bulabilirsiniz.

MERVEGÜL YILMAZ
BAHÇELİ EVLER MAH.3003 SOK.NO.23/3
TERMİNAL CAMİİ
YENİCE MEZARLIĞI
28.11.2023 – Öğle Namazına Müteakiben

REMZİ KİLVAN
ZAFER MAH.4903 SOK.NO.4
AFYON / BAŞMAKÇI / YAKA KÖY CAMİİ
AFYON / BAŞMAKÇI / YAKA KÖY MEZARLIĞI
28.11.2023 – Öğle Namazına Müteakiben

Reklam

ŞERİFE GÜRAĞAÇ
HİSAR MAH.3616 SOK.NO.40
GÜLCÜ CAMİİ
GÜLCÜ MEZARLIĞI
28.11.2023 – İkindi Namazına Müteakiben

KEZİBAN YALÇIN
SÜTÇÜLER
SÜTÇÜLER CAMİİ
SÜTÇÜLER MEZARLIĞI
28.11.2023 – Öğle Namazına Müteakiben

YAKUP İKİKAVAK
DOĞANCI MAH.128 CAD.NO.32
MEKKE EĞİTİM CAMİİ
DERE (ESKİ) MEZARLIĞI
28.11.2023 – Öğle Namazına Müteakiben

Reklam
Okumaya Devam Et

Isparta

Isparta’da fırtına etkili oldu

Yayınlanma

,

Yazar:

Isparta’da gece saatlerinde şiddetli fırtına nedeniyle bir çok ağaç yerinden söküldü. Fatih Mahallesi’nde ise devrilen ağaç yolun bir bölümünü kapattı.

Şehir merkezinde sağanak yağış zaman zaman etkili olurken, fırtına ile birlikte yağışlı hava da yayalara zor anlar yaşattı.

Okumaya Devam Et

Popüler