Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Önce sahte ihbarda bulundular, sonra 3 ayrı karakolu ziyaret ettiler

Isparta’da otomobil tutkunu gençler

Isparta’da otomobil tutkunu gençler polise sahte ihbarda bulundular, sonrasında yaşananlar ise şaşırttı.

Isparta Motor ve Otomobil Sporları Derneği (ISMOD) üyesi gençler, Türk polis teşkilatının kuruluşunun 178. yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla “sahte ihbar”da bulunarak çağırdıkları polisler için pasta kesti.

Isparta’da kaza ihbarı aldıkları adrese giden polis ekiplerine pastalı kutlama yapıldı.

Isparta Bir Kanat Altında Dernek Başkanı Halil Çeliker tarafından polislerin Eski Sanayi’de belirtilen adrese gelmeleri için 155’e sahte ihbar yapıldı. Hızla verilen adrese giden ekipler, kaza olayına müdahale edeceklerini sanırken ISMOD’lu gençlerin “Polis Teşkilatının 178. Kuruluş Yıldönümü” nedeni ile yaptırdığı pasta ile karşılaştı.

Ardından ISMOD’lu gençler Isparta’nın 3 ayrı noktasındaki Polis Karakollarını ziyaret ederek burada görevli bulunan emniyet mesupları ile birlikte pasta keserek 10 Nisan Polis Haftası’nı kutladı.

Organizayonu gerçekleştiren Isparta Bir Kanat Altında Dernek Başkanı Halil Çeliker, şu an hemen hemen tüm görevli polislerin, polis haftasını kutlamış olduklarını belirterek, “bu sayede şehrimizde polisten korkan çekinen gençler doğru işler yapıldığında emniyet mensuplarının dostları abileri olduğunu çok iyi anladı” açıklamasında bulundu.