Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Modern bir sosyal tesisi hizmetinize sunuyoruz

Isparta Belediye Başkanı Şükrü

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Mahalle Meclisi Buluşmaları kapsamında Gülevler Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi, mahalle ve şehri daha da güzelleştirebilmek adına talep ve önerilerini dinledi. Başkan Başdeğirmen, Gülevler Mahallesi’ne içerisinde sağlık ocağı, eczane ve Kur’an Kursunun da yer alacağı sosyal tesis inşa edileceğini söyledi.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in Mahalle Meclisi Buluşmaları devam ediyor. Gülevler Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Başkan Başdeğirmen, vatandaşların istek, talep ve önerilerini yerinde dinlerken, yapılması gerekenlerle ilgili daire müdürlerine talimat verdi.

Gülevler Mahallesi Muhtarı Mehmet Naci Ökten, Gülevler Camiinin yan tarafına Isparta Belediyesi tarafından içerisine sağlık ocağı, Kur’an Kursu ve muhtarlık odasının yer alacağı bir sosyal tesis yapılacağını belirterek, “Mahallemizde sağlık ocağı yoktu. Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizlerin isteklerine sayın belediye başkanımız cevap veriyor” dedi. Diğer taraftan yapılacak olan sosyal tesisin bulunduğu cami yanındaki muhtarlık ofisinin yıkımı da gerçekleştirilirken, inşaat çalışmaları da önümüzdeki günlerde başlıyor.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, mahalle meclisi buluşmalarının öncesinde çocuk etkinlikleri gerçekleştirildiğini belirterek, etkinliğin ardından vatandaşlarla buluştuklarını dile getirdi.

Gülevler Mahallesi sakinleri tek tek söz alarak, talep ve önerilerini dile getirirken, şehre kazandırdığı yatırımlardan dolayı Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür ettiler.

Bir vatandaş yeni inşa edilecek sosyal tesiste düğün salonun da olmasını talep ettiklerini belirtirken, Başkan Başdeğirmen, yeni sosyal tesis hakkında bilgi aktardı. Sosyal Tesis içerisinde sağlık ocağı bulunacağını belirten Başdeğirmen, “İçerisinde eczane olacak, ayrıca Kur’an Kursu bulunacak. Tuvaletler de yenilenecek. Yepyeni bir tesis olarak sizlerin hizmetine sunulacak” ifadelerini bulundu.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e bugüne kadar yaptığı ve yapmakta olduğu yatırımlar için teşekkür eden vatandaşlar, “Başkanım Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.

Başkan Başdeğirmen, BELMAŞ evlerinin arka kısmında bulunan çayın içerisindeki otların biçilmesi talebinin hemen karşılanacağını belirtirken, bir çocuğun halı saha talebine de arazi bulunması durumunda yapılabileceği sözünü verdi. Başkan Başdeğirmen, Gülevler Mahallesinde 2005 yılında yapılan çocuk oyun parkının yenileceğini söyledi.

Bir çocuk da sokak hayvanları için kap ve kulübe isteğinde bulundu. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Veteriner İşleri Müdürlüğüne konuyla ilgilenmeleri talimatını verirken, çocukların okullarına top isteğini de geri çevirmedi.

Gülevler Mahallesi Muhtarı Mehmet Naci Ökten’in 124 cadde üzerindeki 2 noktaya kapalı otobüs durağı konulması talebi de karşılanırken, programın sonunda muhtar Ökten tarafından Başkan Başdeğirmen’e mahallelerine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verildi.