DOLAR 8,43431.83%
EURO 10,18840.93%
STERLIN 11,89971.29%
ALTIN 494,411,09
BIST 1.441,33-0.24%
BITCOIN 4710951,32%
Isparta
16°

AÇIK

20 19

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Mis Döner Salonu

ABONE OL
Nisan 1, 2013 00:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İletişim Bilgileri

Telefon : 0246 218 40 65 / /
Adres : Ziraat Bankası Ark.No:15 Isparta / Merkez / Isparta
E-Posta :

Firma Bilgisi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP