Metro Mühendislik, 23.kuruluş yıl dönümünü kutladı

Metro Mühendislik, 23.kuruluş yıl dönümünü kutladı

ABONE OL
Haziran 26, 2016 11:34
Metro Mühendislik, 23.kuruluş yıl dönümünü kutladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta’da inşaat sektörünün öncüsü, taahhüt işlerinde Türkiye’nin her yerinde birçok projeyi başarıyla gerçekleştiren Metro Mühendislik, 23.kuruluş yıl dönümünü anlamlı bir programla kutladı.

Metro Mühendislik, 23. gurur yılını inşaat ve eğitim sektöründeki tüm çalışanların aileleriyle birlikte katıldığı iftar programında kutladı. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özaydın, başarıda en büyük payı olan personeline teşekkür etti.

Özaydın, şöyle konuştu:

Çok kıymetli mesai arkadaşlarım. Sevgili öğretmenlerim. Okul aile birliği üyelerimiz. Geleceğimizin teminatı sevgili gençler. Geleneksel iftar programımıza şeref verdiniz. Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Bugün 23 Haziran 2016. Bizim için çok önemli bir gün.

Metro İftar - yanBundan tam 23 yıl önce kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz Metro Mühendislik Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde büyük projelere imza atma başarısı sağlamıştır. Taahhüt ettiği her işini alnının akıyla, layıkıyla zamanında bitirmeyi başarmıştır.

Ve bu 23 yıl boyunca çok ciddi itibar kazanmıştır. Kurumsallaşmıştır. Sektöründe önde olan firma olmayı başarmıştır. Bu başarı siz değerli mesai arkadaşlarımın fedakarca çalışmaları neticesinde olmuştur. Sizlere minnetlerimi, şükranlarımı iletmek istiyorum. Hepinize teşekkür ediyorum.

TÜRKİYE’DE İSİM YAPACAĞIZ

İnşaat sektörü olarak kazandığımız tecrübe ile bundan sonra başarılı işlere hep beraber imza atacağız. İkinci sektörümüz olan eğitim sektöründe oldukça başarılı işlere imza atıyoruz.

Metro-if0

Bize teveccüh gösterip, çocuklarını bizlere emanet eden ailelere layıkıyla gerekli hizmeti verdiğimizi düşünüyoruz. Dershaneci olarak başladığımız bu sektöre bugün dünya markası Bahçeşehir markasını getirmek suretiyle çok daha profesyonel yapıyla hizmetlerimiz devam edecektir.

Metro-if

Eğitim ve öğretim diyoruz. İyiyi kötüden ayıran, doğruyu yanlıştan ayıran, muhakeme kabiliyeti yüksek nesiller için hepimize görev düşüyor. Hepinize güvenim tamdır. Türkiye’de isim yapacağımıza inancım tamdır.

Metro-if2

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0