DOLAR 8,4396-0.21%
EURO 10,0747-0.32%
STERLIN 11,7707-0.6%
ALTIN 492,43-0,93
BIST 1.392,910.09%
BITCOIN 346589-1,19%
Isparta
28°

AÇIK

20 28

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Merkez Isparta Projesi’nde Neden Muvafakatname İsteniyor ?

Merkez Isparta Projesi’nde Neden Muvafakatname İsteniyor ?

ABONE OL
Mart 28, 2021 16:17
Merkez Isparta Projesi’nde Neden Muvafakatname İsteniyor ?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gazeteci Muhammed Uslu ve Enver Taha Aydın sosyal medyanın ilk ve tek profesyonel açık oturum programı olan Labirent’te Merkez Isparta projesini mercek altına aldı. Programda arsa sahiplerinden neden muvafakatname istendiği, bunun içeriğinde ne yazdığı ve yeni imar revizyonunun neden Ankara’da yapıldığı soruları gündeme geldi.

İşte programın konuyla ilgili o bölümü :

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP