Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Loğoğlu: Türkiye’nin en güzel gelişmesini Isparta başlatacak

Bu haberin fotoğrafı yok

CHP Isparta İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, “Türkiye’nin en güzel gelişmesini Isparta başlatacak. Bu tarihi olayı 66 yıl sonra burada yaşayalım” dedi.CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, konuşmasında emekli bir büyükelçi olduğunu belirterek, “ben AKP’nin Türkiye’yi içine soktuğu ortama hiç girmeyeceğim. Onları ezbere biliyorsunuz. Anlatmanın gereği yok” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Dünyanın her yerini gördüm. Bu kadar güzel olan bir ülke yok dünyada. Bu iktidarın halkına layık gördüğü bu şiddet dolu, her gün rüşvet, yolsuzluk dolu günlerden bu ülkeyi çıkarıp huzurlu, insanların birbirine saygı duyduğu bir Türkiye oluşturmak istiyoruz. Bunun için iktidara talibiz. Bunun ilk basamağı da 30 Mart seçimleri olacak. Isparta’da müthiş bir dayanışma ortamı var. Diğer partilerle temaslarınız varmış, bu da güzel bir şey. Türkiye’de en büyük noksanlardan biri, siyasi kültürün yeterince demokratik olmaması. Siyasi liderlerin söylemlerine bakın çok kırıcı incitici ifadeler var. Bunları geride bırakacağız. Türkiye’nin gerginliğe çatışmaya ihtiyacı yok birleşmeye huzura dayanışmaya ihtiyacı var. Biz bunları yapabilecek bir partiyiz.”

2011 seçim kampanyası ile bu dönem arasında fark olduğunu belirten Loğoğlu, “Heyecan artmış olabilir ama çok önemli fark Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu dinlemeye gelen kalabalık içinde başörtülü, başı açık ve genç kadınların olduğunu gördüm. Türkiye’nin gerçek sahibi olan kadınlar, bu ülkenin geleceğine sahip çıkıyor. İnşallah 30 Mart akşamı Isparta’da devrim olacak. Isparta bir devrime imza atsın. 66 yılık özlemi 30 Mart akşamı bitirelim.

LOĞOĞLU ESNAF ZİYARETİ YAPTI

Basın toplantısının ardından Loğoğlu, CHP Isparta Belediye Başkan Adayı Lütfü Çakmakçı ve partililerle birlikte esnaf ziyareti yaptı. Ardından akşam saatlerinde Isparta’dan ayrıldı.