Bağlantıda Kalın

Firmalar

lider halı yıkama ankara

Yayınlanma

,

İletişim Bilgileri

Telefon : 0312 480 10 84 / / 0312 364 12 13
Adres : fabrika:samsun yolu25.km ankara merkez ofis şube:çankaya dikmen hürriyet caddesi / balgat / ankara
E-Posta : mrtt_gsm@hotmail.com

Firma Bilgisi

Reklam

FABRİKAMIZ TAM OTOMATİK MAKİNALARDAN KURULMUŞTUR FABRİKAMIZDA HALILARINIZ BANTLI SİSTEM 9 FIRÇALI ENDÜSTRİYEL MAKİNALARDA YIKANIR VE TAMBURLU TAM OTOMATİK MAKİNALARDA SIKILIR FABRİKAMIZDA HALILARINIZ HALI CİNSLERİNE GÖRE ÖZEL KARIŞIM KONSANTİRE ANTİBAKTERİYEL DETERJANLARLA YIKANIR FABRİKAMIZ 1100 MK ALAN ÜZERİNE KURULU TAM OTOMATİK MAKİNALARLA HİZMET VERMEKTEDİR LİDER HALI YIKAMA FİRMASI KURUMSALLAŞMIŞ KİMLİĞİ VE ANKARA GENELİNDE 5 BAYİSİYLE SEKTÖRDE LİDER OLMUŞTUR FİRMAMIZ ANKARANIN BÜTÜN SEMTLERİNE HİZMET VERMEKTEDİR 200 BİN TL MAKİNA BÜTÇESİYLE SEKTÖRDE LİDER KURULUŞ OLMUŞTUR FABRİKAMIZ VE MAKİNALARIMIZI GÖRMEK İÇİN SİTEMİZİ İNCELEYİNİZ not : dilediğniz zaman fabrikamıza gelip yerinde inceleme yapabilirsiniz fabrikamıza ait videoları internetten izleyebilirsiniz . www.liderhaliyikama.com www.haliyikamacankaya.com www.haliyikamamamak.com www.haliyikamakecioren.com www.koltukyıkamaankara.com www.haliyikamaankara.net www.haliyikamabatikent.com www.haliyikamasincan.com www.haliyikamaeryaman.com www.haliyikamadikmen.com www.haliyikamacayyolu.com www.haliyikamayenimahalle.com www.lidertemizlikankara.com www.haliyikamaciankara.com www.haliyikamafabrikasiankara.com KALİTE POLİTİKAMIZ LİDER Halı Yıkama Tesisi kurulduğu tarihten bu yana Halı Yıkama tesisidir ve bu alanda ANKARADA öncü olmuştur. Halı Yıkamada öncü olma özellğini, yeni yöntemler ve teknolojik gelişmelere hızlı bir şekilde uyum sağlayarak devam ettirmektedir.Bu anlamda, Türkiye’de henüz yeni kullanılmaya başlanılan modern makineleri de ANKARA halkının hizmetine sunarak yine bir ilki gerçekleştirmiştir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için profesyonel bir yaklaşım ile her gün kendimizi yenilemekteyiz. Firmamız, bu gün Türkiye`de çok az firmanın sahip olabildiği gelişmiş makina parkı, eğitimli ve deneyimli personeli ile sürekli hizmet üretmenin mutluluğunu ve gururunu yaşamaktadır. Evinizden alınıp, modern makineler ve yöntemlerle yıkanan halılarınız; tertemiz bir şekilde ve tam kurumuş olarak evinize teslim edilir. Firmamız;bu hususta 7 temel ilkeye sahiptir 1: Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak, 2: Müşteriyi halı yıkanışı ile ilgili detaylı şekilde bilgilendirmek, 3: Her zaman güvenilir bir firma olmak, 4: Müşteriye en hızlı şekilde halı teslimatı yapmak 5: Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek, 6: Sürekli eğitim faaliyetleri ile personelimizin kalifikasyon seviyesini artırmak 7: tekonolojiyi takip ederek yeni sistem ve makinaları bünyemize katmak Tüm çalışanlarımızın bu ilkeler doğrultusunda eksiksiz bir şekilde çalışacaklarına olan inancımız sonsuzdur. Koyduğumuz hedeflere ulaşabilmemizin en kestirme yolu yazılı sistemlere bağlı kalmayıp uygulamalı yaptırımdır LİDER endüstiriyel halı yıkama fabrıikası ANKARA 480 10 84

Okumaya Devam Et
Reklam
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Firmalar

Radyo FM32 – Isparta

Yayınlanma

,

Yazar:

Isparta şehrinden yayın yapan ve Isparta ile çevre illerde dinlenebilen FM 32 internet üzerinden tüm Türkiye’ye ve dünyaya ulaşabilmektedir.

Radyolardan ise stereo yayın yapmakta olup en kaliteli sesi sizlere vermektedir.

FM32 yetkilileri ile aşağıdaki numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Reklam

0 532 435 22 02

Okumaya Devam Et

Firmalar

BRT FM – Isparta Radyosu

Yayınlanma

,

Yazar:

Isparta şehrinden yayın yapan ve Isparta ile çevre illerde dinlenebilen BRT FM internet üzerinden tüm Türkiye’ye ve dünyaya ulaşabilmektedir.

Radyolardan ise stereo yayın yapmakta olup en kaliteli sesi sizlere vermektedir.

BRT FM yetkilileri ile aşağıdaki numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Reklam

0 532 435 22 02

Okumaya Devam Et

Bilgisayar & Elektronik

Plus Bilişim

Yayınlanma

,

Yazar:

Isparta Format

Teknik Servis Hizmetleri Cep Telefonu, Bilgisayar, Laptop, Tablet Tamiri

Teknik Servis Hizmetimiz için 7/24 ulaşın

Reklam

Telefon : 0 537 022 34 44

Web Sitesi : http://www.plusbilisim.com.tr/

Web Sitesi : https://www.ispartaformat.com/

Reklam
Okumaya Devam Et

Popüler