Kurt’tan seçim sonucuna teşekkür

ABONE OL
Kasım 3, 2015 20:04
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Isparta Milletvekili adayı Haydar Kemal Kurt, 1 Kasım seçimlerinden çıkan memnun edici sonuç için teşekkür etti. Kurt, teşekkür mesajında, “Aziz Milletimize çok teşekkür ediyoruz. Siyaseti ustalıkla dizayn eden milletimiz kılı kırk yararak ileriye hiçbir sorun bırakmadan demokratik platformu çözümün adresi olarak tüm kesimlere göstermiştir. İstikrar ve güven ortamını sandıkta güçlü tek parti iktidarı ile tesisi ederek yarınlarımızı oluşturmuştur” dedi.
Haydar Kemal Kurt’un teşekkür mesajı şu şekilde:
“Sevgili Hemşerilerim;
1Kasım 2015 Milletvekili Genel Seçimlerini başarı ile gerçekleştirdik. Ülkemizin 13 yıllık istikrar ve güven dolu idaresinden sonra 7 Haziran 2015 tarihinde yapılan genel seçimlerinde çıkan tablo karamsarlık, kaos ve güvensizlik duygularını ülkemize hakim kılmıştı. Yapılan koalisyon hükümeti kurma çalışmalarında muhalefet partilerinin milli menfaatleri dikkate almayan sorumsuz tavırları milletimizi karamsarlığa sevk etmiş, geleceğe ilişkin büyük umutlarımızı hüsrana uğratmış, demokratik mücadeleye yeğlenen kaos, terör ve istikrarsızlığa bel bağlayan iç ve dış odakların gerçek yüzleri ortaya çıkmıştı. Milletimizi yeniden tarihin kaybedenler listesine eklemek isteyenlerin gayretleri 1 Kasım 2015 günü boşa çıkarılmıştır. Aziz Milletimiz feraseti ile sandıkta tavrını koymuştur.
Milletimizin bu tavrından etkilenenleri bu günlerde iyice takip edin. Bu sonuç milletimizin dost ve düşmanını ve yanlarında yer alan iç ve dış çevreleri de anlamanın ve tanımanın en bariz ayracı olacaktır. Bu fotoğrafı hafızana iyice nakşet Aziz Milletim. İçeride en önemlisi 78 milyon vatandaşımızın bin yıllık kardeşliği tescillenmiştir. Bizi etnik ve inanç kökünde ayrıştırmaya kalkanlar cevabını milletimizin kararı ile hezimet olarak almışlardır.
Bu millet yapabileceğini göstermiştir. Evet, büyük devlet olacağımıza olan inanç perçinlenmiş ve dünyanın ilk on ekonomisinden birisi Türkiye Cumhuriyeti Devleti olacaktır. Bu millet Ak Parti’nin 2023 hedeflerini benimsemiş ve tarih yolculuğunda zillet yerine şerefi, hüsran yerine zaferi tercih ettiğini sandıkta göstermiştir. Önümüzdeki 4 yıl 78 milyon için atılım yılları olacaktır.
Aziz Milletimize çok teşekkür ediyoruz. Siyaseti ustalıkla dizayn eden milletimiz kılı kırk yararak ileriye hiçbir sorun bırakmadan demokratik platformu çözümün adresi olarak tüm kesimlere göstermiştir. İstikrar ve güven ortamını sandıkta güçlü tek parti iktidarı ile tesisi ederek yarınlarımızı oluşturmuştur. Muhalefetin mızıkçı ve nazlı tavrına gereken ihtarı da göstererek ülke menfaatlerini her şeyin üstünde tutmalarını ikaz etmiştir.
1 Kasım 2015 seçimlerinden çıkarılacak birçok sonuç vardır. En önemlisi, ülkenin egemenlik sahibi millet ilkesidir. Milletimiz ülkesine sahip çıkmıştır. Çok teşekkürler Azizi Milletim.
Yoğun ve zor seçim çalışmalarında ülkesini ve milletini selamete kavuşturma gayreti ile her türlü özverili çalışmasını gece-gündüz demeden Teşkilatımızın tüm mensuplarına ayrı ayrı binlerce teşekkürler. Özellikle Kadın ve Gençlik Kollarımızın fedakar mensupları kapı kapı çalışmaları ile milletimizin tercihinde etkili olmuşlardır. Yine Teşkilatımızda daha önce yer alan mensuplarımız üstün gayretleri ile bizleri bu neticeye taşımışlardır. İl ve İlçelerimizin ana kademeleri hep bizlerle birlikte olmuş ve bu zaferi oluşturmuşlardır. Çalışmaları ile tüm şehri dolduran, muhalefeti sokağa çıkamaz hale getiren Teşkilatımıza sonsuz teşekkürler. Gönül isterdi ki Isparta’mızda 4-0 yapalım. Takdir karar verenleri en üstündeki Rabbimizin. İnanıyorum ki çalışma ve çabamızda eksiğimiz olmamıştır.
Sonuç Milletimize ve Isparta’mıza hayırlı ve uğurlu Olsun. Seçilen Kardeşlerimize başarılar dilerim.
Yapacak daha çok işimiz var. Durmak yok yola devam. Allah (C.C) yar ve yardımcımız olsun. Selam ve Dua ile…
Haydar Kemal Kurt                                                                                                                                                                         23.Dönem Isparta Milletvekili
26.Dönem Isparta Milletvekili Adayı”

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0