Kurt, adaylık sürecini değerlendirdi

ABONE OL
Eylül 2, 2014 23:17
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti eski Isparta Milletvekili Haydar Kemal Kurt, Özyalvaç gazetesine röportaj verdi. Röportajda çarpıcı açıklamalarda bulunan Kurt adaylığı konusunda gelen soruya şu cevabı verdi;

Bizim siyaset anlayışımızda şahsi hedefler her zaman hareketimizin amaçlarının ardından gelir. Isparta için en iyi hizmeti verecek ve temsili sağlayacak arkadaşlarımız ile vatandaşın önüne çıkmak asıl hedefimizdir.

Bu hususta da kararı verecek olan partimizin yetkili kurulları ve hemşerilerimizdir. Şahsımıza bu anlamda düşecek bir görev olur ise o zaman adaylığı değerlendiririz. Zira şu anda adaylık süreci için vakit erken. Biz henüz yeni kurulmakta olan 62. Hükümetin kurulup, hizmetleri ile halkın memnuniyetini sağlama amacını gütmekteyiz.

Neden sorusuna gelince, hayatla birlikte siyasette devam ediyor, siyasetin sorumlulukları da kendimizi siyasetin içinde bir nefer olarak gördüğümüz ve görüldüğümüz sürece devam edecektir. Bunun şekli ve zamanı süreç içerisinde yerine oturacaktır.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (1)
  • Ak partili 32

    Valla Ispartaninda size hakikaren çok ihtiyaci vardi.Meclisre bulundugunuz donemde yaptiginiz hizmetler aklima geldikce,kesinkikle vekil olmaniz gerkiyor.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0