DOLAR 8,4705-0.55%
EURO 10,29210.01%
STERLIN 11,9475-0.2%
ALTIN 501,080,37
BIST 1.441,33-0.24%
BITCOIN 417207-0,15%
Isparta
15°

AÇIK

13 05

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Kültür Terzi

ABONE OL
Nisan 1, 2013 00:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İletişim Bilgileri
Telefon : / 0534 520 77 80 /
Adres : P.Mehmet Mah.Kültür Sitesi Zemin Kat No:18 Isparta / /
E-Posta :
Firma Bilgisi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP