DOLAR 8,75400.21%
EURO 10,3906-0.29%
STERLIN 12,0890-0.81%
ALTIN 495,59-0,30
BIST 1.391,06-1.63%
BITCOIN 301374-4,72%
Isparta
18°

ŞİDDETLİ YAĞMUR

20 46

AKŞAM'A KALAN SÜRE

korkmaz erkek kuaförü

ABONE OL
Nisan 1, 2013 00:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İletişim Bilgileri
Telefon : 0216 325 76 15 / 0532 663 57 60 /
Adres : acıbadem mah bağ sok 1/^3 / kadıköy / istanbul
E-Posta : barberkorkmaz@hotmail.com
Firma Bilgisi
25 senelik deneyim

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP