Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kolukırık, AK Parti'den Belediye Başkan aday adayı

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ)

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Öğretim Görevlisi Doç.Dr. Suat Kolukırık AK Parti Isparta Belediye Başkan aday adaylığı için, parti il binasına gelip resmi başvuruda bulundu.2014 yerel seçimleri öncesinde AK Parti’de, belediye başkan aday adayları resmi başvuruları sürüyor.

SDÜ Öğretim Görevlisi Doç.Dr. Suat Kolukırık aday adaylığı başvurusu için, parti il binasına eşi Ülkü Kolukırık ve oğlu Yiğit Kolukırık ile birlikte geldi. Kolukırık, doldurduğu belediye başkanlığı aday adaylığı formunu, AK Parti Isparta İl Başkan Yardımcısı Kamil İnci’ye teslim etti.

Kolukırık yaptığı açıklamada, ” İki buçuk yıldır Isparta’da ev ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdik. Bugün bizim için önemli. Önümüzdeki yerel seçimlerde AK Parti’nin vizyonu inşallah Isparta’da kendisini gösterecektir.

Partimizin 2023 hedefleri içerisinde yer alan Güçlü Aile Güçlü Toplum sloganına vurgu yapmak için buraya ailemle geldim. Gelmeden önce ziyaretlerimizi gerçekleştirdiğimiz Ispartalı hemşerilerimizin hayır dualarını da aldık. Isparta’da aday adayı olan arkadaşlarımızın hepsi birbirinden kıymetli. İnşallah bizler ve Isparta için hayırlı olur” dedi.